Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

250,000 TL 'lik BİR YATIRIMLA bankadan AYDA 5,000 TL ALIRKEN, AYDA EN AZ 8,000 TL KAZANMAK İSTEYEN, VE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLERE BULUNMAZ FIRSAT

İlan No: 259899

KILI KIRK YARAN, PİPİRİKLİ ve PARASI KIYMETLİ OLAN GELMESİN..... HAYATI GÖRMÜŞ GEÇİRMİŞ, PARAYA DEĞER VERMEYEN. AMA KAZANACAĞINA İNANAN BUYURSUN, BAŞIMIN TACI. EKMEĞİMİ PAYLAŞIRIM... 3-5 DÜZGÜN KAREKTERLİ KİŞİLERE FİRSAT VERECEĞİZ.... MARMARA, EGE VE AKDENİZ BÖLGESİNDEKİ YAZLIK BELDELERDE PRESTİJLİ, KENDİ İŞİNİ 150,000 TL YATIRIMLA KURUP, HAYATIN TADINI ÇIKARMAK İSTEYENLER ETRAFIMIZA GELSİN. AYDA EN AZ 8,000 TL. KAZANCINIZIN GARANTİSİ BİZDEN... 1 YILDA YATIRIMINIZ CEBİNİZE GİRECEK VE HİÇBİR RİSKİNİZ YOK... BU KAZANÇ GARANTİ EDİYORUZ. GARANTİMİZ ŞUDUR Kİ, ALTINDA KAZANÇ OLURSA BİZ TAMAMLIYACAĞIZ. ÜSTÜNDE OLURSA FAZLASINI BİZ ALACAĞIZ..TABİ BU ŞARTI KABUL EDERSENİZ.. YOKSA RIZKINIZ SİZİN NE KAZANIRSANIZ.. SHOWROOMUMUZ , ORHANGAZİ- BURSA YOLU 3.km TÜRKİYE PETROLLERİ İSTASYON SAHASINDA ÜRÜNLERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. CİDDİ İLGİLENECEK OLANLAR, www.camevler.com DAN ORTAKLIK& KARİYER BÖLÜMÜNÜ İNCELESİNLER VE ANA SAYFADAKİ İLK 5 ÜRÜNE BAKSINLAR.... EVDE BOMBOŞ OTURMAK İSTEMEYEN. ÇALIŞMAK İSTEYEN. HAYATIN İÇİNDE OLMAK İSTEYEN. ELİNDE BÖYLE BİR PARASI OLAN, BÖYLE BİR KAZANÇ SAĞLAYACAK ELİNİ SICAK SUDAN SOĞUĞA SOKMAYACAK. SADECE İŞİNİN BAŞINDA OLACAK. MİSAFİR AĞIRLAYACAK. MÜŞTERİ İLE İLGİLECEK. BENZER BİR İŞ GÖSTERİN.
250,000 TL 'lik BİR YATIRIMLA bankadan AYDA 5,000 TL ALIRKEN, AYDA EN AZ 8,000 TL KAZANMAK İSTEYEN, VE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLERE BULUNMAZ FIRSAT başlıklı bu ilanın yayın süresi 3.05.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 259899
Son Güncelleme 14.04.2019
Şehir bursa
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle