Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

18-22 yaş aralığında fit bir kız arkadaş arıyorum (Maddi destek içerir)

İlan No: 264640

30 yaşındayım ve Istanbul ya da çevre illerden 18-22 yaş aralığında belirli aralıklarla görüşebileceğim bir kız arkadaş arıyorum. Maddi boyutunu mail yoluyla konuşabiliriz. Aşağıdakileri lütfen dikkatlice okuyun, size uymuyorsa ve net değilseniz lütfen yazmayın : -Uzun vadeli bir arayıştayım. Tek kişi ile devamlılığı olan bir ilişki istiyorum. Acelem yok -Profesyonel ya da birileri ile görüşen biri iseniz lütfen yazmayınız. Ben bunu daha önce yapmış biri ile görüşmek istemiyorum. -Çok yakışıklı değilim, fena değilimdir. Çok yakışıklı birini arıyorsanız yazmanıza gerek yok. Daha çok kültürü ile öne çıkan biriyim. -Kaprisli insanlar bana göre değil, konuşmasını bilen düzgün birini arıyorum. -Bu sponsor ilişki güven ve saygıya dayalı olmalıdır. -Temizliğine bakımına dikkat eden birini arıyorum çünkü ben öyleyim ve önem veriyorum -Size astronomik rakamlar vadedemem, zaten vadedenlere de inanmam. Ancak saygı, sevgi güven ve özel hayata saygı çerçevesinde iyi bir ek gelir elde edebileceğiniz bir sponsor ilişki vadedebilirim. Yazdıklarımdan soğuk biri olduğumu düşünmeyin. Sadece kararsız ve net olmayan insanlar yüzünden çok vakit kaybı yaşadım ve açıkça ne aradığımı yazmak istedim. Mail adresim. : [email protected]
18-22 yaş aralığında fit bir kız arkadaş arıyorum (Maddi destek içerir) başlıklı bu ilanın yayın süresi 8.07.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 264640
Son Güncelleme 8.06.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle