Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

20 Bin TL Karşılığında Yeni Kuracağımız Şirkete Ortak

İlan No: 243530

Merhaba, öncelikle daha önceki ilanlarımızda belirtiğimiz gibi mesaj mail yolu ile cevap veremiyorum çünkü sürekli bakmıyoruz. Ortak olacak kişi arar sorar araştırır ama mail yolu ile bilgi verirmisiniz derse göze komik geliyor. İş konusu inşaat sektörü referans konusunda yeni kurulacak bir şirket var sıfırdan başlanacak 20 bin tl istiyoruz ancak elden para teslimi alınmayacak Ltd.Şti veya Anonim Şirketi kurulacak öncelike bunun için bir ödeme .. Anadolu yakasında kadıköy bölgesinde 2+1 ofis tutulacak. Kira dipozit ve emlak komisyonu tutarı var. Birde biro eşyası. web sayfası kart vizit gibi masraflar için bu parayı talep ediyoruz bunu ortak olacak kişi karşılayacaktır. Buraya kadar paranın nereye gittiğini belirtim.... Biz sektörde daha önce bulunduk ancak birlikte çalıştığımız arkadaşla ayrıldık ve ayrılırken avrupa yakasındaki daha önce iş yaptığımız kişileri o arkadaşa bıraktık. Onunla iş yaptığımız kişilerle görüşme yapmayacağızma dair anlaştık. Kısacası sıfırdan bir oluşuma giriyoruz iş zor değil ekip işi ve önü açık bir sektör bu konuda bizimde proje ve planlarımız var ancak resmi olmamız için kuruluş yapmak lazım kuruluş için yen bir girişimde bulunacağız 3 eşit ortaklık olacaktır kişi başına 33 hisse düşüyor. SADECE İSTANBUL İLİ İÇİN ORTAK ARIYORUZ... bu numaradan ulaşa bilirsiniz.... 05050637544
20 Bin TL Karşılığında Yeni Kuracağımız Şirkete Ortak başlıklı bu ilanın yayın süresi 02.11.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 243530
Son Güncelleme 03.10.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle