Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

40-50 YAŞ ARASI BAYANLAR(DİKKATİNİZE)

İlan No: 275521

Merhaba istanbul anadolu yakasında yaşayan bir beyefendiyim. 40-50 yaş arasında kültürlü, seviyeli, herşeyden önce insancıl ve vicdanlı bir hanımefendi ile medeni insana yakışır şekilde olması gerektiği gibi tanışmak istiyorum. Cinsellik saplantım bulunmuyor kesinlikle. Sadece internet üzerinden sohbet-dertleşme arkadaşı olabileceğimiz gibi, aynı şehirdeysek dışarıda çay-kahve içen 2 arkadaşta olabiliriz. Kimseden maddi bir beklentim asla yok ve şahsımdan da maddi beklentiler içerisine girilmesini istemiyorum. Gerçek bir arkadaş arıyorum sadece. Başlangıçta e-mail ile konuşmak mantıklı olandır diye düşünüyorum. Karşılıklı güven oluşursa iletişimi sizin tercih ettiğiniz şekilde yürütebiliriz. Şans tanımak isteyen hanımefendilerin mesajlarını bekliyorum.
40-50 YAŞ ARASI BAYANLAR(DİKKATİNİZE) başlıklı bu ilanın yayın süresi 16.11.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 275521
Son Güncelleme 17.10.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle