Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

4000 TL maaşla özel asistan Şişli

İlan No: 271165

Not : LÜTFEN ÖNCE İLANİ SONUNA KADAR OKUYUN SONRA BAŞVURUN !!! -Ofisim Şişlide bulunmaktadır. Ulaşımın kolay olduğu bir mevkidedir. Ulaşım ücreti tarafımdan karşılanacaktır. Ofis içinde çalışacak özel asistan-sekreter arıyorum ! İlk 3 ay (deneme süresi) 3.500 TL maaş 4.aydan itibaren aylık 4.000 TL maaş + yol + yemek + tam sigorta olacak şekilde uzun süre çalışabilecek ofis içinde istenilen şekilde açık ve rahat giyinebilicek ve bundan rahatsız olmayacak, kendine güvenen, ne istediğini bilen, rahat, özgür düşünen, ikili ilişkiler kurmaktan çekinmeyen, diksiyonu düzgün, hitabeti ve nerede nasıl davranacağını bilen, bakımlı, iyi giyinen 38 yaşını geçmemiş fiziği düzgün, öz güveni yüksek, işe ve maddiyata ihtiyacı olan uzun süreli çalışabilecek bir personel arıyorum. İşin tanımı şu şekilde : -ofis içinde düzeni ve temizliği sağlayan (haftada bir temizlikçi geliyor zaten) -telefonlara ve maillere bakıp yönetebilen -çay kahve servisi yapacak -sekreterlik + kişisel asistanligimi yapıp yönetebilecek -bilgisayar kullanmayı bilen Çalışma saatleri Hafta içi : 09.00 - 18.30 Hafta sonu : 10.30 - 17.00 (cumartesi) Pazar günü hafta tatili Resmi tatiller ve özel günler tatil ( 1 Mayıs -15 temmuz vs vs gibi ) Bu şartlarla uzun süre çalışmak isteyen adayların kısa bir öz geçmiş ve kendini tanıtan ön yazıyla birlikte bir veya iki adet fotoğrafı mail yoluyla " [email protected] " adresine ulaştırmaları yeterli olacaktır bu şekilde başvuran her adayla ön görüşme yapılacaktır. Not : LÜTFEN İLANİ SONUNA KADAR OKUYARAK BAŞVURUN !!!
4000 TL maaşla özel asistan Şişli başlıklı bu ilanın yayın süresi 9.03.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 271165
Son Güncelleme 7.02.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle