Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

50 bin TL Para Yatırımı İle Kuramak İstediğim İşime Ortak Arıyorum

İlan No: 278730

Büyük girişimcilik için şirket kurmak istiyorum nakit param yok ancak aklımda yapmak istediğim iş için yatırım yaparak ortak olabilecek birine veya birilerine ihtiyaç var. İş yapılan bir iş ancak temel ve reklam ulaşamak için nakite ihtiyaç var. WhatsApp yolu üzerinden yaza bilirsiniz. Araya bilirsiniz
50 bin TL Para Yatırımı İle Kuramak İstediğim İşime Ortak Arıyorum başlıklı bu ilanın yayın süresi 24.12.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Perde mobilya ve evtekstili aksesuar

  Sermayesi olan yatırım yapacak iş ortağı arıyorum 05443607050 mersin Detaylar için arayınız

 • Ortak arıyorum

  Zayıf akım sistemi üzerinde proje kapsamında iş yapıyorum ekipman ve iş konusunda sıkıntım yok sahada benimle beraber çalışma yapacak ve nakit para koyabilecek eşit ortak arıyorum projeler yurtiçi ve yurtdışı dir

 • Kameralı Sohbet Sitesine Ortak

  Merhabalar. Kameralı sohbet sitem için ortak arıyorum. Sitem faal ve çalışmaktadır. Tek baıma idare edemediğim için ve yeterli yatırım yapamadığımdan dolayı ortak arıyorum.

İlan No 278730
Son Güncelleme 24.11.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle