Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

50 bin TL sermaye ile zengin olabilirsiniz.

İlan No: 247723

50 bin TL ile neler yapılabilir? Esnaflık yapar aylık 3-4 bin TL kazanır, halinize şükür dersiniz yada ufak bir ticarethane açabilir muhtemelen 4-5 yıl sonunda az bir kar elde eder ve kapatırsınız fakat çok para kazanmak istiyorum derseniz muhtemelen bunun için çok kafa yorup , yeni bir iş alanı keşfedip , devlet hibe ve kredilerine bakıp kısa ve uzun vadeli hesapları yapıp ufak bir başlangıç ile bu işe girersiniz ve uzun zaman alsa da başarılı olabilirsiniz. Eğer böyle bir fikriniz yok ve garanti bir proje arıyorsanız, paranızın heba olmasını istemiyorsanız ben aradığınız kişiyim! Gelir garantisi veriyorum ! Zengin olma sözü veriyorum ! Türkiye'de üretimi olmayan doğal içecek üretimi yapıyorum.Eğer bu kısa teklifim ilginizi çektiyse işe dair detayları daha verimli olarak yüz yüze tanışıp görüşebiliriz. İyi dileklerimle..
50 bin TL sermaye ile zengin olabilirsiniz. başlıklı bu ilanın yayın süresi 29.12.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 247723
Son Güncelleme 29.11.2017
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle