Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ara

ACİL BAYAN AYAK MODELİ NAKİT ÖDEME!

İlan No: 311088

Tamamen güvenilir ve kaliteli bir ortamda saatlik seanslar şeklinde çalışarak özel ayak modelliği yapmak ister misiniz ?  

1 saatlik seans ücreti 200 TL dir ve nakit ödenir. İstediğiniz takdir de seansın  süresini uzatabilir fazla kazanabilirsiniz. 

Bir ay da birden çok seans vererek  çalışma sıklığınıza göre ayda 1.500 TL - 2.000 TL  arasında kazanabilirsiniz.  (1 ay içerisinde kaç defa çalıştığınıza bağlıdır. Ücret aynı gün nakit olarak ödenir.)

Kendine güvenen,bakımlı,eğlenceli ve açık iletişime sahip biri iseniz bu iş tam size göre .

Çalışma hakkında bilgi almak ve başvurmak için LİNE uygulaması üzerinden ekleyebilir yazabilir veya mail yoluyla mesaj gönderebilirsiniz. 

İlanım tüm öğrenci ve her hangi bir tecrübesi olmayan çalışan, ek iş arayan herkes için geçerlidir. İlanımda yaş sınırlaması yoktur! 

LİNE ID : nakitpesin
İlan sahibine mesaj gönder

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.
  Benzer İlanlar
 • ACİL BAYAN AYAK MODELİ NAKİT ÖDEME!

  Tamamen güvenilir ve kaliteli bir ortamda saatlik seanslar şeklinde çalışarak özel ayak modelliği yapmak ister misiniz ?  1 saatlik seans ücreti 200 TL dir ve nakit ödenir. İstediğiniz takdir de seansın  süresini uzatabilir fazla kazanabilirsiniz. Kendine...

 • ACİL BAYAN AYAK MODELİ NAKİT ÖDEME

  Tamamen güvenilir ve kaliteli bir ortamda saatlik seanslar şeklinde çalışarak özel ayak modelliği yapmak ister misiniz ?  1 saatlik seans ücreti 200 TL dir ve nakit ödenir...İstediğiniz takdir de seansın  süresini uzatabilir fazla kazanabilirsiniz. Kendine...

 • ACİL BAYAN AYAK MODELİ ARANIYOR

  AYAK MODELLİĞİ BAŞVURUSU HAKKINDAAyak modelliği yapabilecek bayanlar aranmaktadır. Bu part-time çalışmada tecrübe şartı yoktur. Ayaklarınızın bakımlı ve güzel olması yeterlidir.Ücret Bilgisi :1 Saatlik Ayak  Seans Ücreti  200 TL’dir / Günlük...

İlan No 311088
Son Güncelleme 19.10.2019
Şehir istanbul
İlan SahibiAli Bey
Telefon
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle