Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

ALANYA'DAKİ BAHÇE KONSEPTLİ İNŞAAT PROJEMİZ İÇİN YATIRIMCI ARIYORUZ

İlan No: 228760

Antalya Alanya'da faaliyet gösteren firma olarak yapımı devam eden bahçe konseptli projemiz için yatırımcı arayışımız mevcuttur. Projenin geri kalan dairelerinin toplu ve nakit ödemeyle alımıyla ilgilenirseniz liste fiyatının %30 altında verebiliriz. Kalan daireler ve fiyat listesi için: Email: halime.akce@mynet.com Not: Projemizden yatırım veya oturum amaçlı 1 daire alımında da indirim ve faizsiz taksit imkanı vardır. Araçla takas imkanı da vardır. 365 gün tatil konseptindeki projemizdeki fırsatları kaçırmayın!!!! http://www.hakgroupconstruction.com/
ALANYA'DAKİ BAHÇE KONSEPTLİ İNŞAAT PROJEMİZ İÇİN YATIRIMCI ARIYORUZ başlıklı bu ilanın yayın süresi 23.6.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

  Benzer İlanlar
 • 1.000.000 TL YATIRIMLA BÜYÜK BİR İŞE ORTAK ARANIYOR.

  www.otomatikklozet.wordpress.com. İş yeni bir ürünün üretimidir bu işe yatırım yapacak ortak aranıyor. üretilecek ürün otomatik klozet tir bildiğiniz klozetlerden çok farklıdır piyasaya çıktığında rakibi olmaz kullanan kişilerin temizlemesine gerek yok...

 • Şirketime ortak ya da devir alacak ciddi yatırımcı arıyorum

  sigorta sektöründe resmi ve yetkili çalışan Aracı kurumumu devir alacak ya da ortak olacak ciddi yatırımcı arıyorum. Lütfen ciddi olanlar iletişimde bulunsun.

 • FAAL ISLETMEYE FINANSAL ORTAK

  aktif olarak uretim yapan tesisimize izmirde ikamet eden finansal ortak araniyor. Uretimi yapilan sektor ve ortaklik kosullari tesiste yuzyuze yapilacak gorusmelerde aktarilacaktir.

İlan No 228760
Son Güncelleme 5.6.2017
Şehir Antalya
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle