Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ara

Ankara'da üniversiteli kadın arkadaşa maddi/manevi destek

İlan No: 311349

Merhabalar. Ben Ankara'da yaşayan 35 yaşında, fiziksel olarak iyi görünen, bekar bir mimarım. Müzik, sinema, kitaplar, fotoğrafçılık, sanat, seyahat,  hayata dair keyif aldığım şeyler. Hayatın dolu dolu yaşanılarak ve hissedilerek anlam kazandığını düşünüyorum. Bu nedenle ortak zevklerimizin olduğu, birbirimizi ruhsal ve fiziksel olarak beğeneceğimiz üniversiteli bir kadın arkadaşla maddi/manevi destek karşılığı, saygı ve güvene dayanan, sevgili tadında düzenli görüşmeler düşünüyorum..

Özellikle ne istediğini bilen, iletişim sorunu olmayan, paylaşmayı, mutluluğu, heyecanı seven, tercihen yurtta kalıp, her hafta ev ortamında görüşmek isteyen öğrenci kadın arkadaş arıyorum. Şayet ortak noktalarımız olduğunu, beraber güzel vakit geçireceğimizi düşünüyorsan mesajını bekliyorum. Görüşmek umuduyla.

Ankara'da üniversiteli kadın arkadaşa maddi/manevi destek başlıklı bu ilanın yayın süresi 22.10.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 311349
Son Güncelleme 22.10.2019
Şehir ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle