Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Aracı olup kullanamıyorum diyen bayanlara en kısa sürede trafiğe çıkma garantisi verilir.

İlan No: 277557

Bayanlar aracınız evinizin önünde boşu boşuna sizi beklemesin. Aracı olup kullanamıyorum diyen bayanlara en kısa sürede trafiğe çıkma garantisi verilir. İlk dersten tüm direksiyon pratikleri öğretilir. 25 Yıllık tecrübeli çevre ve trafik öğretmeni, usta öğretici bayan direksiyon öğretmeninden sadece bayanlara birebir özel direksiyon dersleri verilir. Hafta içi hafta sonu akşam sabah her gün ve her saatte, Ders ücreti sadece 30 TL.
Aracı olup kullanamıyorum diyen bayanlara en kısa sürede trafiğe çıkma garantisi verilir. başlıklı bu ilanın yayın süresi 30.06.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • malatyada profesyonel ÖZEL DİREKSİYON DERSİ TEL:05366791771

  TRAFİKTE ÖZGÜVENLİ, EMNİYETLİ, KURALLARA UYAN, GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİNİ UYGULAYABİLEN, KENDİNDEN EMİN ARAÇ KULLANMAK İSTEYEN (B) SINIFI EHLİYETİ OLAN, BAY VE BAYANLARA, VEYA [B] SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİ SINAVINA HAZIRLANAN SÜRÜCÜ ADAYLARINA ÖZEL DİREKSİYON...

 • kredi ve finansman

  Ben bir bankacıyım ve bir inşaat projesi, bir ev ya da çok iyi bir ilgi ile bir şirket kurması gereken insanlara borç veriyorum.

 • Bugün kredi hakkında bana ulaşın

  Bugün kredi hakkında bana ulaşın Kredi, %100 garanti özel 3 000€ 90 000 000€ garanti olmadan Krediler bankalardan kredi Krediler Kredi Kredileri Kredi Kredileri Kredi Kredileri Kredi Kredileri Kredi Kredileri işsizler için Kredi Kredileri Kredi Kredileri;...

 • Özel Asistan

  Dönem dönem güven ve gizlilik içerisinde görüşeceğim , düzenli ve yüksek gelir elde etmek isteyen bayan asistan arıyorum.

İlan No 277557
Son Güncelleme 31.05.2019
Şehir ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle