Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ara

Arkadaşlık, maddi destek.

İlan No: 313924

Selamlar, Amsterdam'da yaşıyorum 31 yaşındayım. İş dolayısıyla sık sık İstanbul'da bulunuyorum. İşten kalan vaktimde sohbet edebileceğim, gezip eplenebileceğim 18-28 yaş arası bir bayan arıyorum. Cinsellik olmak zorunda değil. Olabilir de ama öyle bir açlığım yok sadece Türkiye'deki işten kalan vaktimde kafa dağıtıp, hoşça vakit geçirebileceğimiz birini arıyorum. Hoşça vakit geçirmektrn kastım çok geniş. Bilim de konuşabiliriz, sanat alanında bana bir şey katacak bilgiler de paylaşabilirsiniz, bikmediğim güzel bir mekanda bir şeyler içerek sohbet de edebiliriz. Benim için kaliteli vakit geçirmek öncelikli. Daha önceki ilanıma cinsel servis fiyat listesiyle cevap atanlar için : frekansımın tutmadığı kişiyle cinsel bir şey de yaşamam. Maddiyat sorun değil. [email protected] adresine benden beklentinizi ve vaadinizi yazmanızı rica edeceğim.  Teşekkürler!

Arkadaşlık, maddi destek. başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.11.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 313924
Son Güncelleme 14.10.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle