Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Bayan Ayakkabı Mağazasına Ortak Aranıyor

İlan No: 297825

İstanbul fatih bölgesinde bulunan bayan ayakkabı mağazasına kar ortağı aranıyor sermayesi olan tercihen bayan moda ile ilgilenen kişiler iletişime geçerlerse daha iyi olur. iletişim için 507 423 68 97 nolu telefonu arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.
Bayan Ayakkabı Mağazasına Ortak Aranıyor başlıklı bu ilanın yayın süresi 9.7.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Bayan Ortak

  Orta seviye veya üstü İngilizce bilgisine sahip , insan ilişkilerinde başarılı , kişisel bakımına ve gelişimine özen gösteren, diksiyon sorunu olmayan , ilerleyen zamanlarda yurt dışı seyahat problemi yaşamayacak.E-Ticaret ağları üzerinden tüm dünya ülkelerine...

 • Ciddi Bayan Ortak

  Girişimci ruha sahip yeni ve farklı projeleri olan projeleri için finansal destek arayan beyin fırtınası yapacak ciddi sağlam ve gerçek projeleri olan bayan girişimci ortak aranıyor.

 • Ciddi Bayan Ortak

  Ankara'da maddi ve manevi her konuda ve anlamda karşılıklı paylaşım ve destek olacağım iş kurmak isteyen bayan ortak arıyorum.

 • Bayan Yönetici ve Ortak

  Birlikte yeni projeler oluşturacağım ,her türlü maddi ve manevi konuda destek ve paylaşım içerisinde olacağım atılım ve katkı sağlayacak bayan yönetici ve ortak aranmaktadır. Ankara.

 • Acill İş fikri arıyorum

  Merhaba yeni bi iş içine girmek istiyorum küçük bir sermayem var . Ya ortak olacagim ya da iş önerisi olan başkalarının yanında çalışmaktan sıkılmış kendi işi olsun isteyen aklı başında güvenilir olan.ankara çevresinde bay bayan 

 • Bay Bayan Kuaför

  Kuaför işine girmek istiyorum belli bir sermayem var. Bu işten ben anlamam. işi çok iyi bilen bu işe yıllarını vermiş artık başkalarının yanında çalışmaktan sıkılmış kendi işi olsun isteyen aklı başında güvenilir istanbul ve kocaeli çevrelerinde bay bayan...

 • Kartal Maltepe Ugandali Zenci Dani..!

  Sadece. Otel ve Residence Geliyorum Kendi Yerim Yok Detaylı Bilgi İçin Sadece WhatsApp Yazınız..! SADECE WHATSAPP : 0543 319 95 11

 • proje ortağı bayan aranıyor......

  maddi ve manevi her konuda destek olacağım iş kurmak isteyen bayan ortak arıyorum.

 • Bayan iş ve Hayat Ortağı

  Ortak hayat kurup yürütebilecek ve bu hayat içerisinde kendine ait iş kurmak isteyen her türlü maddi ve manevi konuda destek ve paylaşım içerisinde olacağım uzun soluklu ve kalıcı bir birliktelik paylaşmak isteyen bayan arkadaş arıyorum.

İlan No 297825
Son Güncelleme 9.6.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle