Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Özel Asistan Sekreter

İlan No: 240436

Ankaradan maddi destek karşılığı Özel asistanlık yapmak isteyen. Öğrenci hanımların mesaj bırakmasını bekliyorum.
Özel Asistan Sekreter başlıklı bu ilanın yayın süresi 23.12.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • MONOTONLUKTAN BUNALMIŞ PLAZA KADINI ARIYORUM MADDİ DESTEK KARŞILIĞI İLAN GUNCELDİR

  Merhaba ben İstanbul Anadolu yakasından 37 yaş 188 boy 85 kilo yakışıklı bakımlı kaliteli güzel fit sportmen fiziki mantalitesi ve kültür seviyesi yüksek iş sahibi biriyim. Gizlilik güven temizlik saygı önemli olacak şekilde. Ciddi anlamda monotonluktan...

 • Özel bir Erkek

  İstanbul'da yaşıyorum.Kültür seviyesi yüksek entelektüel bakış açısı modern bir insanım tabuları olmayan gizliliğe önem veren karşılığında maddi destekte bulunacağım bayan arkadaş arıyorum...

 • Özel asistan arayanlar için

  İstanbul avr. 22 yaşında bayan öğrenciyim maddi desteğe ihtiyacım var 25-35 yas arası evli olabilir gizlilik cok onemli prof degilm iş stresini atmak isteyen beylerle görüşelim mesaj atınız

 • Bu hafta sonu genç bir bayana maddi destek

  Hafta sonu görüşebileceğim bakımlı bir bayan arkadaş arayışındayım. Yaşım 38, boy 1,78, kilo 82, Avrupa yakasındayım. İlgilendiğiniz takdirde lütfen kendinizi kısaca takdim ediniz.

 • Bayan arkadaşa maddi destek

  Merhaba, bugün veya yarın içerisinde görüşebileceğim bayan arıyorum. 33 yaşındayım ve avrupa yakasında oturuyorum. Maddiyat olarak sınırım yok, ihtiyacınız ne ise yazabilirsiniz, önemli olan birlikte keyif almak. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 • Özel Asistan Ankara

  "ÖZEL ASİSTAN" arıyorum. ilgilenen ve kendine güvenen bakımlı uzun bir birliktelik düşünen, saygılı bayanlar mesajlarınız bekliyorum.

 • Bayan Asistan

  Ankara'dan bakımlı, kendi işinin sahibi, olgun, yakışıklı, anlayışlı biriyim. maddi destek karşılığı görüşebileceğim, genç, bakımlı, sempatik bayanların ilanı kendilerini tanıtarak cevaplamalarını bekliyorum. Bir kişi olsun tam olsun istiyorum.

 • ÖZEL ASİSTAN

  Ankara'dan Genç hanımlar. Maddi destek karşılığı özel asistanlık yapmak isteyen bakımlı, hanımların başvurularını bekliyorum. öğrenci hanımları öncelikle tercih edeceğim. Ankara içi lütfen.

 • Özel Asistan Bayan

  Saatlik özel asistanlık ile ilgilenen, kendisine güvenen, açık görüşlü, maddi destek ihtiyacı olan bayan özel asistan arıyorum. ilgilenen18-23 yaş arası genç hanımların ilana cevaben yazmasını bekliyorum. ücret dolgundur..! Ankara şehir dışı ile ilgilenmiyorum.

 • Maddi destek isteyen bayan

  Merhaba sadece vajinasını ve poposunı yalatacak ve karşılıklı oral yapacak temiz bir bayan arıyorum. Ara sıra görüşeceğim ve ücret ödeyeceğim biri. Bunlardan hoşlanan ve zevk alırken para kazanmak isteyenler yazsın.

İlan No 240436
Son Güncelleme 23.11.2018
Şehir ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle