Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Bio Kütle Pellet fabrikamıza Yatırımcı/Ortak arıyoruz.

İlan No: 257708

Bio Kütle Pellet fabrikamıza Yatırımcı/Ortak arıyoruz. Gebze,Pelitli mevkiinde bulunan fabrikamız düzenli hammadde tedariği konusunda Türkiyede rakipsiz bir konumda bulunmaktadır. Uygun fiyat ve hızlı tedarik imkanımız mevcuttur.. Hammaddemiz ileride muhtemel üretim kapasite artışlarını fazlasıyla karşılayacak miktarda mevcuttur. Fabrikamız 700m2 ana bina ve 300’er m2 den 2 adet ayrı depolama alanı (hammadde, ambalajlı mamül) ile birlikte yaklaşık 1300m2 kapalı ve 3500m2 açık alanda faaliyet yapmaktadır. Sert ağaç olan kayın, meşe, gürgen talaşlarından 6mm pellet imalatı yapılmaktadır. Kayın talaşının seçilme sebepleri ikili görüşmelerde bildirilecektir. Üretim hattımızda, iki adet büyük ve küçük olmak üzere kepçe, bunker, taşıyıcı konveyörler elek, kırıcı, rotary kurutma fırını, silo, pellet press, soğutma ve paketlemeden oluşmaktadır.. Kayın talaşının sertliğine bağlı olarak saatlik üretim kapasitesi 1,5 – 1,7 ton dur. Detaylı bilgiler ikili görüşmeler verilebilir.
Bio Kütle Pellet fabrikamıza Yatırımcı/Ortak arıyoruz. başlıklı bu ilanın yayın süresi 26.05.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 257708
Son Güncelleme 26.04.2018
Şehir Kocaeli
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle