Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

BİR ÖĞRENCİ ZENGİN OLABİLİYORSA, SİZ NEDEN OLMAYASINIZ ?

İlan No: 229919

Norveçli Kristoffer Koch’un öğrenciyken yaptığı 26 $’lık Bitcoin yatırımının, birkaç yıl sonra, 850.000 $’a ulaştığını ve zengin bir öğrenci olarak mezun olduğunu biliyor muydunuz? Digital para kullanımı giderek yaygınlaşıyor, bazı ülkelerde resmi faturaların Bitcoin’le ödenmesi zorunlu hale geldi. Yatırım uzmanlarının ortak görüşüne göre; “Dünya Bankalarının digital para kullanma zorunluluğunun başlayacağı 2018 tarihinde, Digital Para değerleri rekor fiyatlara yükselecek. Ve yatırımcılarına çok kazandıracak”. Şu an Dünya Borsalarında, Digital Para (Coin) fiyatları gerçek değerlerinin çok altında işlem görüyor. Yani, tam alım zamanı. Eğer siz de Coin yatırımı yapmak isterseniz, aşağıdaki linkten tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Video: http://youtu.be/k-4pn0JJAUw Kayıt ve detaylı bilgi; 0542 519 3057 / ersin4691@gmail.com NOT; Hiçbir yatırım yapmaksızın bizimle birlikte çalışarak da kazanabilirsiniz.

İlan sahibine mesaj gönder

    Benzer İlanlar
  • İş yeri açma belgesi

    Elektrik ve Elektronik teknolojisi is yeri açma belgem kiralıktır İstanbul içi Tel 05392069849

  • iStAnBuL SeS MüZiK MaRkEt AnFi MiKrOfOn HoPaRlÖr

    Amfi,Mikser,Kabin,Hoparlör,Power,Telsiz,Kablosuz,Mikrofon Taşınabilir,Portatif,Seyyar,Dj,Işık,Projeksiyon,Görüntü,Stand Müzik Enstrüman,Ses/Sahne/Işık Sistemleri istanbul Işık,Ses ve Düzenleme satış servis kurulum Toptan Perakende

İlan No 229919
Son Güncelleme 15.9.2017
Şehir İstanbul
İlan Sahibiersin Özkan
Telefon05425193057
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle