Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Bireyler arasında hızlı ve dürüst kredi teklifi.

İlan No: 241826

Merhaba Bayan Sör, bu gün sizinle iletişime geçmeme izin veriyor. İhtiyacınız olan kişilere yardım etmek için finansal krediler sunan bir birey olduğumu size bildirmek isterim. Kıtamızdaki krizin bankalarımızı ve finansal enstitüleri zayıflattığının farkında değiliz. Bireysel kredi kredisi teklifimi veya kredi borcumu size bildirmek isterim; işsiz, yasak veya banka dosyası olsun, bu kredi herkesin elinde. Ayrıca ihtiyaç duyulan ve projelerinin gerçekleştiğini görmek veya borçlarını ödemek için mali yardım arayan insanlara sesleniyorum. Sana herhangi bir ilgilenen kişinin beni yazması, ciddi biri olmaması, çekimser kalması için% 3 oranında faizle faiz ödeyebilecek herkese 5000 € ila 5000.000 € arası bir kredi teklif ettim. Sadece dürüst ve güvenilir. Yönetmenle iletişime geçin:
Bireyler arasında hızlı ve dürüst kredi teklifi. başlıklı bu ilanın yayın süresi 8.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 241826
Son Güncelleme 8.9.2017
Şehir Ankara
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle