Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Çalışan,Çalışmayan, Ev Hanımı, Memur'a Ek İş (SATIŞ YOK TANITIM YOK!)

İlan No: 280000

Öncelikle Merhaba, Lütfen İçeriğin Tamamını Okuyunuz. Bildiğimiz gibi internet üzerinden bir çok alanda para kazanılabiliyor. Bende bu işlerden birine adım atmış bulunmaktayım. Yaptığımız ve yapacağınız iş tamamen sizin boş zamanınıza bağlı. Olması gereken özellikler internetinizin olması ve kücük bi miltar bilgisayar bilginizin olması yeterli olucaktır. Günümüzde reklam vermek, yayınlamak, tıklamak gibi birçok alandan para kazanılıyor. Bizde Tıklama olarak para kazanacağız. Hepimiz sosyal medya üzerinde gün boyu saatlerimizi harcıyoruz. Bunun 1 saatini sadece günlük 500-1000 tlye dönüştürmek çok kolay. Vereceğim linke tıklayarak sadece mail ile kayıt oluyorsunuz. Herhangi bir TC, Tel gibi Şahsi bilgi şuanlık gerekmiyor. Site ingilizce fakat dil çevirisi yaparak da türkçe kullanabilirsiniz. Kesinlikle virüs vs. kötü bir amaç yoktur.Üyelik işleminiz bittikten sonra karşınıza kullanıcı alanında 4 rakamlı sayılar çıkacaktır. Çıkan sayıları yazıp enter tuşuna basmanız yeterli oluyor. her enter tuşu için size 0.10 $ ödeme yapılıcak hesabınızda ilk aşamada 150$ yaptıktan sonra para çekebiliyorsunuz. Banka hesabı, kredi kartı hesabı, paypay, btc cüzdanı vs. ödeme yöntemleri bulunmakta. 150$ çektikten sonra diğer çekim işlemleriniz 5$ dolar üzerinden çekebiliyosunuz. Ayrıca 'Herkes o zaman bnu yapar var bunda bir iş' dediiğinizi farkındayım. Fakat son aşama olarak parayı çekme isteği gönderdiğinizde sizden 40 başvuru isteyecektir. 40 başvuru demekteki kasıt 40 referanslı üye demektir. Sizde kaydolduğunuz zaman 40 kişiyle kendi referans linkinizi paylaşarak paranızı çekebilceksiniz. Ayrıca Yönlerdirmiş olduğunuz bu arkadaslar da tıklama yapıp para kazanmak isterlerse onlar üzzerinden kendi kazanmış oldukları paradan %50 oranında kazanç elde edeceksiniz.Linki bırakıyorum. Network işi gibi ggörünse de alakası yok. Amak daha çok tıklama, daha çok reklam geliri. Satış yok, Tanıtım yok. Ayrıca kayıt olmak sadece 1 dk! daha fazla bilgi almak isterseniz mailime ulaşabilirsiniz. [email protected] İyi şanslar http://ymmoney.fun/9645497032796/
Çalışan,Çalışmayan, Ev Hanımı, Memur'a Ek İş (SATIŞ YOK TANITIM YOK!) başlıklı bu ilanın yayın süresi 7.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 280000
Son Güncelleme 8.12.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle