Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Mühendis Erkekten, Maddi / Manevi Destek (Istanbul Anadolu Yakasi, Gizlilik Önemli, İlan Güncel)

İlan No: 282326

Merhaba. Kadıköy'den 36 yaşında, 175 boy 72 esmer bir erkeğim. Doğma büyüme istanbulluyum ve 11 senedir özel sektörde bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Sigara ve diğer bağımlılıklarım yok. Eğitimli, konuşması düzgün, dışarda hareketlerine dikkat eden sakin, uyumlu, temiz, bakımlı ve ne istediğini bilen olgun karakterli bir erkeğim. Aradığım kadın; kesinlikle İSTANBUL'da yaşayan, manevi desteği daha çok önemseyen kadınlar. Ayrıca sadece haftaiçi ve gündüz saatleri görüşebiliriz. Haftasonu malesef bana uygun değil. Burda hayali rakamlar vaad edip, işini gördükten sonra sizi yüz üstü bırakan, sahte işadamı,patron vs.. tiplerden değilim. Kimsenin boş vaktini almam. Evli olduğum için de sizi rahatsız etmem. Sanal fanteziler peşinde değilim. Mesajlasdiktan sonra karşılıklı beğeni olursa yüz yüze tanışırız. Çalışan ve aylık kazancı kendisine yetmeyen, hem hayatında onu rahatsız etmeyecek hem de aylık gelirine katkı arayan kadınlar yazarsa daha iyi anlaşabiliriz. Niyetiniz sadece tek basina parasal bir kaynak ise lütfen hiç yazmayın. whatsapp bırakabilirsiniz ya da email isterseniz ---> [email protected]
Mühendis Erkekten, Maddi / Manevi Destek (Istanbul Anadolu Yakasi, Gizlilik Önemli, İlan Güncel) başlıklı bu ilanın yayın süresi 18.4.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 282326
Son Güncelleme 18.4.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle