Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ciddi işe ciddi ortak arıyorum

İlan No: 263272

Gübre sektöründe faaliyet gösteriyorum. 2018 yılında kazanç hedefim 4 milyon TL. Hali hazırda yurt içi ve yurt dışı müşterisi bulunan ancak şu anda pazarlama alt yapısı bulunmadığı için daha fazla müşteriye ulaşılması gereken bir şirketim var. Yalnız olduğumdan ve personele sorumluluk vermek istemediğimden ortak aramaktayım. Pazarlama altyapısını oluşturacak kişi ya da kişilere yüksek kazanç elde edebileceği sözü verebilirim. İlgilenenlere daha detaylı bilgi verilecektir. Şu anda işleme Ankara’da yapılmaktadır ancak ham madde İzmir yakınlarındadır. Fabrika izmir ve Manisa bölgesinde olabilir. Az maliyetli Çok karlı bir iş. Hazır olan şirkete ortak olabilir ya da yeni bir şirket kurulabilir. Şirket ortaklığı İçin %20 veya %40 ortaklık verilecektir. Şirket ortaklığı İçin %20 hisse 100.000 TL, %40 hisse için 200.000 TL alınacaktır. Yüksek karlı ve ciddi bir iş. Lütfen hayalperestler ve Sermayesi olmayan aramasınlar.
Ciddi işe ciddi ortak arıyorum başlıklı bu ilanın yayın süresi 20.06.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 263272
Son Güncelleme 21.05.2018
Şehir izmir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle