Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

çiflik kurmak için ortak arıyorum

İlan No: 258719

çiftlik kurmak için ortak arıyorum. Büyükbaş küçükbaş veya tavuk çiftliği. 200 dönüm arazi epeyde mera alanı özel elk. trafosu ve su kuyuları bulunan bir yer. urfada yer. gaziantep urfa karayoluna 5 km. yolu asfalt. bende sermaye az 50 bin tl kadar. ama ortak olacak arkadaş sermaye koyarsa güzel bir çiftlik kurabiliriz. beraberce devlet hibelerine başvurup hibelerden de yararlanırız. geçen gün trt izledim yem fabrikası 2.200.000 tl kurulmuş yarısına yakını devlet hibesi olarak almış. yani bu avantajlarıda var. ben bu konuda ciddiyim. ortaklık olsa herşey resmi olacak. bölge ve çevre itibarıyla hertürlü olanakları seferber edebilirim. haklısınız bu zamanda insan kimseye güvenemiyor. güven konusunda onlarca belli başlı kişiden refarans verebilirim bu çok önemli. o konuda şüpheniz olmasın. tabi bende karşı insandan isterim. bilmiyorum bu fikrim nasıl. ben ciddiyim ciddi olacak arkadaşlar arıyabilir. arazide 2-3 tane oturulacak ev var. bu ve buna benzer projesi düşüncesi olan ulaşabilir. telefonum 05465368131
çiflik kurmak için ortak arıyorum başlıklı bu ilanın yayın süresi 8.05.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 258719
Son Güncelleme 8.04.2018
Şehir Şanlıurfa
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle