Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Çiftiz Çiftler Ve Tek Bayanlar Bekliyoruz

İlan No: 277787

MERHABA BİZ İSTANBUL*DAN ALPER VE NAZLI Alper 27 yasında 1.80 boy 80 kilo Nazlı 25 yasında 1.68 boy 58 kilo. Ikimizde işinde gücünde kültürlü temiz titiz evli çiftiz. Deneyimliyiz. KENDİNDEN EMİN VE NE ARADIĞINI BİLEN ÇİFTLER İSTİYORUZ.... 35 YAŞ VE ÜZERİ GÖBEKLİ BAKIMSIZ UYUMSUZ SEVİMSİZ ÇİFT İSTEMİYORUZ. SADECE EVLİ ÇİFTLER VE TEK BAYANLAR BEKLİYORUZ. LÜTFEN TEK GERİ ZEKALİ SAPLAR ABAZALAR UZAK DURSUN ANA AVRAT KÜFÜRÜ BASAR PİŞMAN EDERİM KÜFÜRÜ BASARIM. NOT: ÜCRETLİ DEĞİLİZ SALAK SALAK TEKLİFLERDE BULUNMAYIN. SADECE EVLİ ÇİFT BEKLİYORUZ! ASLA SEVGİLİ ÇİFT İSTEMİYORUZ. (TEYİT ŞARTTIR) TEYİT SADECE YANYANA OLAN ÇİFTLERLE OLUR KENDİNİ BİLEN KÜLTÜRLÜ BAKIMLI KISKANÇLIK SORUNU OLMAYAN BAYANI GÜZEL, ERKEĞİ YAKIŞIKLI ÇİFTLERİ BEKLİYORUZ..... "SEVGILİ ÇİFT İSTEMİYORUZ'" SADECE EVLİ ÇİFTLER BEĞENİ ŞARTTIR.............! ADAM GİBİ GERÇEK ÇİFTLER TEK ERKEKLER OYALAYAN SALAKLARIN NUMARALARISINI DAĞIRIM. YOK ÖYLE AYRANIM DÖKÜLMESİN GÜTÜM SIKILMESIN AYAĞI. KARIN YOKSA ANAN BACINDA OLABILIR..! SADECE GERCEK ÇİFTLER BEKLIYORUZ... 0541 895 64 50 tel kapalı sadece (whatsaap)
Çiftiz Çiftler Ve Tek Bayanlar Bekliyoruz başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.12.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 277787
Son Güncelleme 3.12.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle