Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Çiğköfte ve Soğukmeze

İlan No: 236143

Gaziantep'te günde 1.000 kg Çiğköfte satan büyük bir firmanın Antalya'da yapılanması nedeniyle yatırım yapacak olan iş ortağı aranıyor. Günde 3.000 kg üretim yapan yoğurma makinesi ve yan malzemeleri mevcut var. Ürünü yapacak usta benim yatırım için imalathane kurulumu yapılması ve ilk başlangıç 2 adet satış yeri açılışı (açıldıktan sonra bayilik olarak devir edilmek üzere) çok fazla olmayacak bir yatırım ile çok ciddi kazanç sağlayacak bir iş koludur. Yatırım bedeli 60.000 TL ( yanılma oranı %20 + ) en fazla 2 yılda misli ile katlayacak iyi bir iş. Ayrıca + 30.000 TL daha yatırım yapıldığında soğuk meze ve çiğköfte paketleme kurulduğunda okul kantinleri için ve marketlere paket çiğköfte ve meze satışı çok yüksek bir pazar mevcut.Paketleme izni alındıktan sonra. Lütfen ciddi düşünenler arasın. Yüz yüze görüşme yapılmadan marka ve iş detayı hakkında bilgi verilmeyecektir. İlgili yatırımcıların aramalarını rice ederim.
Çiğköfte ve Soğukmeze başlıklı bu ilanın yayın süresi 14.07.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 236143
Son Güncelleme 14.06.2017
Şehir Antalya
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle