Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

EK GELİRE İHTİYACI OLAN BAYANLAR-ACİL NAKİT PARAYA İHTİYACI OLAN BAYANLAR-BOŞ ZAMANLARINI DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN BAYANLAR-ÖĞRENCİ BAYANLAR-YABANCI UYRUKLU BAYANLAR !!!

İlan No: 251930

İstanbul Avrupa yakasında tekstil makineleri yedek parça imalatı yapan bir iş yerim var. Yoğun iş temposundan dolayı evime ve kendime zaman ayıramıyorum. İstanbul da yaşayan 18-35 yaş aralığında güvenilir, kendine güvenen, gizliliğe önem veren uzun zamanlı işlerde çalışma imkanı olmayan, hafta da bir gün bir kaç saat zaman ayırarak 200 lira civarı düzenli nakit para elde etmek isteyen yardımcı bayan yardımcı arkadaş arıyorum.İlgilenen bayan arkadaşların kısaca kendilerini tanıtan e-posta ile başvurmalarını rica ediyorum. Lütfen güncel takip edebildiğiniz e-posta ile başvurursanız iletişim sorunu olmayacaktır.
EK GELİRE İHTİYACI OLAN BAYANLAR-ACİL NAKİT PARAYA İHTİYACI OLAN BAYANLAR-BOŞ ZAMANLARINI DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN BAYANLAR-ÖĞRENCİ BAYANLAR-YABANCI UYRUKLU BAYANLAR !!! başlıklı bu ilanın yayın süresi 20.2.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 251930
Son Güncelleme 21.1.2018
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle