Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Eldiyar Dış Ticaret/İnternational Trade

İlan No: 238057

Eldiyar Dış Ticaret olarak, 2014 yılında kurulan Şirketimiz, dünyanın her tarafına, her türlü ürün, mal veya eşyanızı Kara, Deniz veya Hava yolu ile istenen yere en ekonomik şekilde ulaştırmak ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Yurtdışı firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu anlamda Şirketimiz, yapmakta olduğu ihracat ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve iyi bir marka olmayı hedeflemektedir. Yurtdışı tecrübesi ve birikimiyle yeni müşteriler ve yeni pazarlara ulaşmaya çalışmaktadır. WEB SİTESİ; http://www.eldiyar.com.tr BİZE ULAŞIN ; MOB: 0 539 312 2456 TEL: 0 212 438 1978 ADRES: Oruçreis Mah. Giyimkent 19 Sk. No:84/A ENGLİSH: Eldiyar İnternational Trade was established in 2004. Our company's Business is,we are delivering all kınd of goods or products all aroundthe world on the most economicaly way. Also we are consulting with the international Company's that wants to invest in TURKEY. Our company's mission is to contribute to the economy also in the future to be a good brand.We are tryıng to work with new customers andnew markets. With the years of experience and success we believe in ourselves.
Eldiyar Dış Ticaret/İnternational Trade başlıklı bu ilanın yayın süresi 2.8.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 238057
Son Güncelleme 3.7.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle