Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

ELEKTİRİK USTA KALFA VE YARDIMCILARI GÜNLÜK YÖVMİYE İLE

İlan No: 246138

KARTAL PENDİKTE İNŞAATA GÜNLÜK VEYA HAFTALIK ÜCRETLE KALACAK YER TEMİN EDİLİR
ELEKTİRİK USTA KALFA VE YARDIMCILARI GÜNLÜK YÖVMİYE İLE başlıklı bu ilanın yayın süresi 9.12.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Kiralık Elektrik Mühendisi Diploması - Asansör Yetkili Servis Teknik Sorumlusu

  Elektrik mühendisi diplomam kiralıktır. TSE hizmet yeterlilik belgesi kapsamında asansör bakım, onarım hizmeti veren firmalara Asansör Yetkili Servisi Teknik Sorumlusu Yetkilendirme Belgesi kiralanır. e-posta: [email protected]

 • Şantiye şefliği, Proje Müellifliği

  Şantiye şefliğim için tüm yerlerim boştur. Samsun civarı olursa daha iyi olur. Ayrıca smm belgem bulunmaktadır, çizdiğiniz projeleri onaylayabilirim yada proje çizimi yapabilirim. Eğer smm belgem engel değilse yapı denetimde kontrol mühendisliği yapabilirim.

 • ELEKTRİK VE DATA EKİBİ...

  SEVER ELEKTRİK BİLİŞİM LTD. ŞTİ. ELEKTRİK TESİSAT, TADİLAT DATA TELEFON ALT YAPI İŞLERİ ,YAPISAL KABLOLAMA,OTOMASYON,PNOMATİK,ELEKTROMEKANİK İŞLERİ YAPMAKTADIR......0 535 283 52 48.....0 506 274 28 24..... 0 535 883 20 15..

İlan No 246138
Son Güncelleme 9.11.2017
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle