Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

ELIT KENDINE GÜVENEN YALAN SÖYLEMEYEN MADDİ DURUM SIKINTISI OLMAYAN BİR BEY EFENDİ İLE TANIŞMAK İSTERİM.

İlan No: 276382

MERHABALAR ... 28 YAŞINDAYIM İZMİRDE YANLIZ YAŞIYORUM. ÜNİVERSİTE MEZUNU SAYGILI VE EĞLENCELİ BIRIYIM.KENDİMCE GÜZELİMDE. HAYATIMDA UZUN SOLUKLU BİRİ OLSUN İSTİYORUM KENSİNE GÜVENEN EFENDİ YALANCI OLMAYAN YALAN VAADLERDE BULUNMAYAN. MADDİ DESTEK SAĞLAYABİLECEK BİR BEYEFENDİ İLE TANIŞMAK İSTERİM. GÜNLÜK YADA TEK GECELİK GÖRÜŞME YAPMIYORUM.ESKORT DEĞİLİM. LÜTFEN CİDDİ OLMAYANLAR YAZMASIN.
ELIT KENDINE GÜVENEN YALAN SÖYLEMEYEN MADDİ DURUM SIKINTISI OLMAYAN BİR BEY EFENDİ İLE TANIŞMAK İSTERİM. başlıklı bu ilanın yayın süresi 3.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • satış pazarlama uzamanı

  merhaba firmamız bünyesinde çalışmak üzere bayan satış pazarlama uzmanı arayışındayız müşteri toplantilarina katilacak prezentable giyimli ikna kabiliyeti olan ve bunun için hiçbirşeyi sorun etmeyen ve yapan

 • Jigola

  Bursada ücretli jigola yım. Görüşmek isteyen dul bekar ve hiç evlenmemiş bayanlar arasın. Ayrıca eşler arası üçüncü kişi olurum eve otele gelirim. Tel. 05301505844

 • İnşaat Teknolojilerı mimari yapı teknik reasamlığı bölümü

  İş yeri açma belgemi kiraliyorum.

İlan No 276382
Son Güncelleme 4.12.2018
Şehir izmir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle