Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

EMEKLİLERE KREDİ MEMUR KREDİ YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ

İlan No: 238442

EMEKLİLERE KAMUDA GÖREVLİ (MEMUR-/İŞÇİ) ASKERİ PERSONELE (SUBAY-/ASTSUBAY-/UZM.ÇVŞ) ve KKB puanı 1200 ve ÜSTÜ HERKESE YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ... ///////////////////////////////////////////// -Tüm Türkiye Geneli **EMEKLİYE MÜJDE!!!!!! Maaşınızı hangi bankadan aldığınızın önemi yoktur.) ///////////////////////////////////////////// -Emeklilere, Devlet Memuru, Özel sektör çalışanı ve KKB'si 1200 ve üzeri herkese "100.000 TL'den "300.000 TL'ye kadar banka kredisi bizde... //////////////////////////////////////////// -Maaşını PTT'den alan ve PTT'ye taşıyan EMEKLİLERE maaşının 70 KATI kredi bizde.. ///////////////////////////////////////// -Ayrıca Kefil, senet, SSK yok, sicil bozuk olsa bile, kredi bana çıkmaz demeyin, bizi arayarak 5 dakika içerisinde 5000 tl ile 15.000 TL civarı onaylı kredi çekebiliyorsunuz. Turkcell, Vodofone, Avea, Ttnet, Türk Telekom faturalı hatlarınıza ve Türk Telekom ev-iş sabit faturalarınıza ek 50-300 tl 12 - 24 - 36 ay vadeli taksitle 5 dakikada onaylı krediniz için HEMEN ARAYIN...!!! Hiç bir banka ve finans şirketiyle uğraşmadan 5000 ile 15.000 TL civarı kredinizi sağlayabiliyoruz. ///////////////////////////////////////// -Tüm TÜRKİYE GENELİ ASKERİ PERSONEL (SUBAY-/ASTSUBAY-/UZM.ÇVŞ-/) ve POLİS MEMURLARI "100.000 TL'den "300.000 TL' ye kadar BANKA KREDİNİZİ KULLANDIRIYOR ve MAAŞINIZDAN PARA KALACAK ŞEKİLDE KREDİNİZİ TAKSİTLENDİRİYORUZ... //////////////////////////////////////////// -KREDİYE UYGUN TAPUSU OLAN fakat "Çeşitli sıkıntılardan dolayı bankadan İPOTEKLİ KREDİ KULLANAMAYANLAR" gelin biz yardımcı olalım nakit ihtiyacınıza UZUN VADE ve DÜŞÜK faiz seçeneğiyle birlikte anında çözüm bulalım..Uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile İPOTEKLİ krediniz bizde.. DETAYLI BİLGİ İÇİN: Telefon: (0) 541 806 06 32 E-MAİL: [email protected] MVK FİNANSAL​ DANIŞMANLIK Not: Hiç bir işlem için önden ücret talep etmiyoruz.Başta İstanbul olmak üzere diğer tüm illerimize de hizmet vermekteyiz. -///////////////////////////////////////// -İhtiyaç Kredisi....... -Konut Kredisi...... -İpotek Kredisi.... -Taşıt Kredisi..... -Ticari Kredi..... _ Not: HİÇ BİR İŞLEM İÇİN ÖNDEN ÜCRET TALEP ETMİYORUZ".. ///////////////////////////////////////////// _ Detaylı bilgi için: Telefon: (0) 541 806 06 32 Email: [email protected] MVK FİNANSAL DANIŞMANLIK --- ## Kredi kullancak olan ve kullanmayı düşünen arkadaşlar "puanı iyi durumda olan neden gelip sizden yardım alsın gider bankaya kendi kullanır kredisini size ne ihtiyaç var" gibi sorular ve buna benzer yorumlar geliyor. Evet kredi puanı iyi olan herkes herhangi bir banka şubesine giderek kredi alabilir fakat biz bütün bankalarla çalışma yaptığımız ve yıllardır bu işi yaptığımızdan dolayı kişi bize müracaat ettiği taktirde kendi alabileceği rakamların çok üstüne rahatlıkla çıkabiliyoruz.Bu konuyla ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar irtibat numaramızdan bize ulaşabilirler.##
EMEKLİLERE KREDİ MEMUR KREDİ YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ başlıklı bu ilanın yayın süresi 29.09.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 238442
Son Güncelleme 30.08.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle