Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

ERTUGRUL ASLAK BURSADA MOBILYA MARANGOZ MUTFAK DOLAPLARI USTASI TADILAT TAMIRAT

İlan No: 235942

TADİLAT TAMİRAT MARANGOZ USTA SERVİSİ ERTUGRUL USTA ınsanlar ulaşabilecekleri her guzel seye sahıp olmak ıster. .kımının ufku imkanlarının dahilinde çok geniş kımının ufku kendınce ulasabılecegı hayellere dogru yelken acar .bızler bu heyellerı kuran ınsanların hayellerıne ulasabılmede .bır nepze katkımız olsun dusuncesıyle ilgi ve bilgi alanımız olan mobılya dekarasyon sekterunde hızmet vermekteyız . her insan bildiginin alimi bilmediginınde cahılıdır .biz mobılya dekarasyon alanında dededen babamıza babamızdanda bizlere ıntıkal eden bu guzel sevdalandıgımız meslegımızde ınsanlara daha faydalı olabılmek adına sosyal medyadan paylaşımlar yapmaktayız . bızleri tercıh eden tüm dost ve müşterılerımıze oncelıkle tşk edıyoruz.. sizlerde mutlu ve huzurlu yaşadıgınız evlerınızde yaptırmayı duşundugunuz dekarasyon tadilat ve tamirat işlerınızde lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin ..........bızim musterılerımıze oncelıkle tavsıyemız şu dur ki . ustanın bu konuda donanımlı kabılıyetlı ıyı nıyetlı durust ve sozunde durması yonunde ne denlı başarılı bır ınsan olusuna dıkkat etmeleri . bazen yapılacak olan işin deyerınıun altında fıyat veren ınsanların kullandıkları malzeme konusunda secici olmadıkları kalıtelı malzeme kullanmadıkları nasılsa musterı bunu bılmez farkına bıle varmaz dıyerek iş cıddıyetınden uzak kul hakkına rıyayet etmedıklerı yonunde esnaf arkadaşlarımız malesefkı cogunlukta.olmaları .. oysakı ınsanlar bir noktayı gozden kacırdıklarının farkında deyıller . aldatan aldanmakta.. mevlamdan nıyazım şu durki ne aldatan nede aldanan olalım.. bu güzel dilegimizin sonuna AMİN dıyerek sonuclandıralım . niyeti güzel olanın akibeti hayır olur .mevlam özü güzel sözü guzel ınsanlarla karşılaştırsın.amin ÜSTAD ERTUGRUL USTA 05364760968 husug-moble@msn.com
ERTUGRUL ASLAK BURSADA MOBILYA MARANGOZ MUTFAK DOLAPLARI USTASI TADILAT TAMIRAT başlıklı bu ilanın yayın süresi 11.7.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 235942
Son Güncelleme 11.6.2017
Şehir Bursa
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle