Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ev Tekstili İmalat Firmasına Ortak Aranıyor

İlan No: 260818

1993 yılında Denizli’de kurulan firmamız, ev tekstili ürünleri imalatı ve pazarlaması konusunda çeyrek asırlık bilgi, tecrübe ve müşteri portföyüne sahiptir. Bu nedenle müşteriler tarafından büyük çaplı sipariş ve üretimi zor olan işlerde referans gösterilmektedir. Bölgenin en büyük ve en işlevsel makine parkuruna sahiptir. Yorgan, yastık, ve kapitone üretimi konusunda bölgenin en yüksek kapasitesine sahiptir. Bünyemizdeki makinelerin tamamı elektronik sistemli olup, müşterilerin güncel siparişlerine cevap verecek niteliktedir. Çalıştığımız firmaların listesi ve iş hacimleri yatırımcı ortak ile yüzyüze görüşmede paylaşılacaktır. Denizli ve Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye de ki birçok büyük ev tekstili firmalarına üretim yapmıştır. Firmamız 2014 ve 2015 yıllarında 11.000.000 TL yi geçen yıllık ciro değerlerini yakalamış ve pazardaki payını 2 katına çıkarmıştır. Yine bu dönemde fabrika binası yatırımına karar verilmiş ve Denizli Organize Sanayi Bölgesinde ki 12.000 m² açık alan içersindeki 7.000 m² kapalı alanlı yeni yerine geçmiştir. İşçi sayısını da 2 katına çıkararak 85 kişilik istihdama kavuşmuştur. Birçok devlet ve özel kurum ihalelerine girilmiş bunların hepsinden yüzünün akıyla çıkmıştır. Fransa Hollanda gibi Avrupa ülkelerine ve Iran Dubai Suudi Arabistan gibi arap ülkelerine direkt , Amerika İngiltere Hırvatistan Çekya gibi ülkelere de dolaylı yoldan ihracat gerçekleştirmiştir. Ancak 2015 yılında zirveye çıkan terör olayları, bazı dolandırıcılık faaliyetleri ve ülkede yaşanan ekonomik daralma neticesinde, büyük batıklar verilmiş ve 2015 yılı sonu itibari ile İflas Erteleme kararı almak zorunda kalınmıştır. Bu dönemden sonra da müşteriler ile bağını koparmadan yoluna devam etmiştir. Firmamıza yapılacak yatırım ile peşin ve uygun fiyatlı hammadde ve yan malzeme temini yapılıp karlılık arttırılacak , kamu kurumlarının ihalesine giren firmalara uygun fiyatlar verilerek ihaleleri kazanma şansı arttırılacaktır. Mevcut müşterilere ilave olarak yeni müşteriler edinilecektir. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda spesifik ürün taleplerinin üretimi için yurtdışından hammadde temin edilip , yüksek kar marjına sahip ürünler üretilecektir. Ortaklık koşulları, firma ile ilgili mali veriler, sektör ve Pazar hakkındaki bilgiler yüzyüze yapılacaktır. Detaylı bilgi için 0 533 025 09 33 nolu telefonu arayabilirsiniz.
Ev Tekstili İmalat Firmasına Ortak Aranıyor başlıklı bu ilanın yayın süresi 4.04.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Deri cüzdan atölyesi kazanmak için bir adım öndesin

  Merhaba eyer gerçekten kazanmak isteyen çok cüzi bir yatırımcıysan tam aradığın kişiyim ben deri cüzdancı kendi dükkanım var Sadece 15 bin gibi cüzi rakamla yarı yarıya ortak arıyorum karşılıklı görüşmeler daha ciddiyetlidir bu yüzden numaramdan görüşelim...

 • Ortak

  Yurt dışına ihracat işime ortak arıyorum, sadece ofis giderleri var (kira, aidat vs.) Gelen taleplerin üzerine kar marjı koyarak ihracatını gerçekleştirmek. Ürünlere hiç bir ücret ödemeden satışını sağlıyoruz.Diğer bilgiler karşılıklı görüşmede verilecektir.

 • Toptan satış ortaklığı

  Etek bluz ve tunik modelleri üzerine piliseli ürünler üretip perakende zinciri olan mağazalara toptan satış yapmak istiyorum.etrafimda hazır alacak firmalar da bulunuyor.ilk etapta kumaş alımı yapmak için bir yatırımcı veya ortak arıyorum.ilgilenenler...

İlan No 260818
Son Güncelleme 5.03.2019
Şehir denizli
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle