Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ev Tekstili İmalat Firmasına Ortak Aranıyor

İlan No: 260818

1993 yılında Denizli’de kurulan firmamız, ev tekstili ürünleri imalatı ve pazarlaması konusunda çeyrek asırlık bilgi, tecrübe ve müşteri portföyüne sahiptir. Bu nedenle müşteriler tarafından büyük çaplı sipariş ve üretimi zor olan işlerde referans gösterilmektedir. Bölgenin en büyük ve en işlevsel makine parkuruna sahiptir. Yorgan, yastık, ve kapitone üretimi konusunda bölgenin en yüksek kapasitesine sahiptir. Bünyemizdeki makinelerin tamamı elektronik sistemli olup, müşterilerin güncel siparişlerine cevap verecek niteliktedir. Çalıştığımız firmaların listesi ve iş hacimleri yatırımcı ortak ile yüzyüze görüşmede paylaşılacaktır. Denizli ve Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye de ki birçok büyük ev tekstili firmalarına üretim yapmıştır. Firmamız 2014 ve 2015 yıllarında 11.000.000 TL yi geçen yıllık ciro değerlerini yakalamış ve pazardaki payını 2 katına çıkarmıştır. Yine bu dönemde fabrika binası yatırımına karar verilmiş ve Denizli Organize Sanayi Bölgesinde ki 12.000 m² açık alan içersindeki 7.000 m² kapalı alanlı yeni yerine geçmiştir. İşçi sayısını da 2 katına çıkararak 85 kişilik istihdama kavuşmuştur. Birçok devlet ve özel kurum ihalelerine girilmiş bunların hepsinden yüzünün akıyla çıkmıştır. Fransa Hollanda gibi Avrupa ülkelerine ve Iran Dubai Suudi Arabistan gibi arap ülkelerine direkt , Amerika İngiltere Hırvatistan Çekya gibi ülkelere de dolaylı yoldan ihracat gerçekleştirmiştir. Ancak 2015 yılında zirveye çıkan terör olayları, bazı dolandırıcılık faaliyetleri ve ülkede yaşanan ekonomik daralma neticesinde, büyük batıklar verilmiş ve 2015 yılı sonu itibari ile İflas Erteleme kararı almak zorunda kalınmıştır. Bu dönemden sonra da müşteriler ile bağını koparmadan yoluna devam etmiştir. Firmamıza yapılacak yatırım ile peşin ve uygun fiyatlı hammadde ve yan malzeme temini yapılıp karlılık arttırılacak , kamu kurumlarının ihalesine giren firmalara uygun fiyatlar verilerek ihaleleri kazanma şansı arttırılacaktır. Mevcut müşterilere ilave olarak yeni müşteriler edinilecektir. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda spesifik ürün taleplerinin üretimi için yurtdışından hammadde temin edilip , yüksek kar marjına sahip ürünler üretilecektir. Ortaklık koşulları, firma ile ilgili mali veriler, sektör ve Pazar hakkındaki bilgiler yüzyüze yapılacaktır. Detaylı bilgi için 0 533 025 09 33 nolu telefonu arayabilirsiniz.
Ev Tekstili İmalat Firmasına Ortak Aranıyor başlıklı bu ilanın yayın süresi 11.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
    Benzer İlanlar
  • Yeni acilacak Perde magzasina Ortak araniyor

    0543 887 23 44 Is kurmak isteyen arkadaslar sermayesi olupda ne is yapacagini bulamayan arkadaslar perde magzamiza ortak aranmaktadir tecrubeli uzman profosyenel kadro vardir acacagimiz magzaya sermayesi ve is sahibi olmak isteyen arkadaslar ulassin

İlan No 260818
Son Güncelleme 12.12.2018
Şehir denizli
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle