Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Fakirizm E-ticaret Sponsor, Yatırımcı, Ortak Arıyorum..

İlan No: 272890

Ortak Arıyorum - Yatırımcı Arıyorum - Sponsor Arıyorum Merhabalar www.fakirizm.com web sitemizdir . Sadece Web Sitemizle Kalmamakla Bir Çok Yerde Satışlarımızı Gerçekleştiriyoruz. İsim olarak güzel oldugu için ilk zamanlar sosyal medyada akım yarattık. isimden anlayacagınız gibi düşük bir bütçeyle yola cıktık çok güzel yerlere gelecegine inanıyoruz ve bunun için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve yapacagız.. Hedefimiz Bir Satış Mağazası Açmaktı fakat yeterli bütçe bulunmadığı için E-ticaret üzerinden devam ediyoruz.. Yeterli yatırım ile mağaza açılışı sağlanacak tüm toptancılar üreticiler ve piyasadaki uygun ürünleri alabileceğimiz tüm firmalar ile bağlantımız vardır.. TÜM EVRAKLARIMIZ EKSİKSİZ BULUNMAKTA!! Sizlerin Desteklerinizi bekliyorum.. Ortak, Yatırımcı veya sponsor arıyorum bu yolda güzel yerlere gelecegimizi biliyoruz Teşekkürler.. Detaylı görüşme yüzyüze sağlanacaktır..
Fakirizm E-ticaret Sponsor, Yatırımcı, Ortak Arıyorum.. başlıklı bu ilanın yayın süresi 16.10.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 272890
Son Güncelleme 16.09.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle