Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Finansal köleler bana ulaşsın

İlan No: 281780

Salak kölem, Ben senin Kraliçen, Bu satırlara kadar okuduysan hala sen tam benim aradığım gibi kerizin tekisin. Bundan sonra sen benim finansal kölem olabilirsin. Artık seni ben kullanacağım. İstediğin aralıklarla bana para göndereceksin, bu paralarla kiramı ve telefon faturamı ödeyeceğim. Daha sonra çıkan bir ihtiyaç olursa sana bunu ileteceğim. Ayrıca senin için özel KÖLEKART oluşturacağım, KÖLEKART bilgilerine her ay istediğin kadar para göndereceksin, bu paraları zevk için alışveriş yaparak kullanacağım istersem. Bu parayı kullanmam senin için şeref olacaktır. Sadece ve sadece seni enayi yerine koymak için paranı harcayacağım, sende istenilen kadarını tıpış tıpış gidip yatıracaksın. Ve ben masraflarım için kullanacağım bunu, benim gibi dominant kraliçe arkadaşlarımla yiyeceğim. Benden kesinlikle hiç bir hak talep edemezsin ve ben davet etmediğim sürece benimle görüşemezsin. Salaklık yapmazsan istersem seni ararım. Bana sadık kalmaya devam edersen belki ayakkabılarımı yalamaya, temizliğimi yapmana,  ve tuvaletimde uyumana izin vererek seni ödüllendiririm. Bu konuda gereksiz salaklıklar yaparak beni sinirlendirmeyeceksin. Benden başka kimseye para gönderemezsin veya kölelik yapamazsın. Başka sahibelerin ilanlarını okuman bile affedilemez hatadır. Benden başka kimse seni sömüremez. Senden hemen parayı nasıl tıpış tıpış göndereceğini, ne kadar göndereceğini ve iletişim bilgilerini mail olarak at. [email protected] com bana ulaş köpek
Finansal köleler bana ulaşsın başlıklı bu ilanın yayın süresi 25.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 281780
Son Güncelleme 26.12.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle