Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Gebze Darıca Tuzla Yazıcı Servisi Barkod okuyucu servisi

İlan No: 278212

Semu Bilişim Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir. Teknik servis hizmetleri, yerinde destek hizmetleri ve Barkodlu Otomasyon konularında sektörün lider firmalarındandır. Müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve ekonomik çözümleri sunmak firmamızın temel ilkesidir. Semu Bilişim Teknolojileri olarak İstanbul Merkez ve Kocaeli şubemiz üzerinden teknik servis ve destek hizmetleri verilmektedir. 15 yılın üzerinde deneyime sahip teknik servis uzmanlarımız arızalı cihazlarınıza en doğru ve hızlı yönlemler ile müdahale etmektedirler. Marka model bağımsız bir çok cihazın yeni ve eski modellerine ait tüm orjinal yedek parçalar temin edilebilmektedir. Semu Bilişim Teknolojileri olarak Saha Satış Otomasyon Sistemleri Çözümleri içinde el terminalleri, araç yazıcı setleri ve mobil yazıcılar üzerine satış ve teknik destek hizmetleri vermekteyiz. Sahada Satış ve Servis hizmeti veren şirketlerin cihaz tedariği ve teknik servis ve teknik destek alacağı şirket konumundayız. Semu Bilişim Teknolojileri olarak Sahada Satış Otomasyonu yapan şirketlere satış ve servis anlamında anahtar çözümler sunmaktayız. Plasiyerlerin ve araç kullanan satış temsilcilerinin ihtiyaçlarından el terminalleri, ve el tipi mobil barkod yazıcılar ve araç yazıcı setleri şirketimiz tarafından temin edilmektedir. Bu cihazlara ait kurulum ve teknik servis hizmetleri de uzman teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. Birçok firmanın ihtiyacı olan bu sistemleri operasyonlarını aksatmadan şirketinizin yerinde kullanımıza sunmaktayız. Şirketlerin kullanmış oldukları güncel veya üretimden kalkmış olan tüm OT VT donanımlarına ilişkin yedek parçalar, Semu Bilişim tarafından sağlanmaktadır. Güncel marka ve modellerin tüm yedek parçaları her zaman belli bir adedin üzerinde stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyacınız olan yedek parçayı stoklarımızdan veya sipariş üzerine Semu Bilişim Teknolojileri’nden temin edebilirsiniz.
Gebze Darıca Tuzla Yazıcı Servisi Barkod okuyucu servisi başlıklı bu ilanın yayın süresi 18.12.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 278212
Son Güncelleme 18.11.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle