Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

GENÇ BAYANLAR-TÜRBANLI BAYANLAR-ÖĞRENCİ BAYANLAR-MADDİ DESTEĞE İHTİYACI OLAN BAYANLAR- ACİL NAKİT İHTİYACI OLAN BAYANLAR .....

İlan No: 267939

İstanbul Avrupa yakasında yaşayan 42 yaşında, üniversite mezunu, bir evlilik yapmış lakin aradığı mutluluğu bulamamış anlayışlı, saygılı ve güvenilir beyim.saygı, güven ve gizlilik içinde haftada bir gün görüşebileceğim, güler yüzlü, bakımlı gizliliğe önem veren, hayatında başka birisi olmayan, bayan arkadaş arıyorum. maddi anlamda sıkıntıları olan 18-30 yaş aralığında belli bir güven oluştuktan sonra her şeyi doyumsuzca yaşamak isteyen, çevresinde kimseye güvenmeyen o yüzden bazı şeyleri yaşayamamış, kadınlığını yaşamak, değer görmek ve karşılığında da maddi anlamda ek gelir elde etmek isteyen bayan arkadaşların iletişime geçmelerini rica ediyorum. belirttiğim özelliklerdeki bayan arkadaşlara her görüşme için 200 lira maddi destek olmak istiyorum. borcu olan bayanlar, ailesinden habersiz borç yapmak zorunda olan bayanlar, cinselliğe düşkün bayanlar, utandığı için bazı şeyleri doya doya yaşayamamış olan bayanlar, sizlere saygı güven ve gizlilik içinde hazzın doruklarına çıkarma sözü veriyorum. kapalı bayan arkadaşlar sizlerde yazın lütfen. hem ek gelir elde etmek hemde çokkk değer görmek ve mutlu edilmek kadınlığını yeniden keşfetmek isteyen hanım arkadaşların mesajlarını bekliyorum.
GENÇ BAYANLAR-TÜRBANLI BAYANLAR-ÖĞRENCİ BAYANLAR-MADDİ DESTEĞE İHTİYACI OLAN BAYANLAR- ACİL NAKİT İHTİYACI OLAN BAYANLAR ..... başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.08.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 267939
Son Güncelleme 14.07.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle