Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

★★★YATALAK★★★FELÇLİ★★★HASTAYA★★★YATILI★★★BAKICI★★★YARDIMCI★★★REFAKATÇI★★★EVDE★★★HASTA★★★BAKIMI

İlan No: 214321

NAZAR★★★İNSAN★★★KAYNAKLARI★★★DANIŞMANLIK★★★ARACILIK★★★HİZİMETLERİ ★★★ ★★★İLETİŞİM: ★★★Gsm: 0532 250 81 65 ★★★HİZMETLERİMİZ: ★★★BEBEK ÇOCUK BAKIMI ★★★0-6 yaş çocuk bakıcılar anne yardımcılar çocuk gelişim uzmanları ikiz bebek üçüz bebek bakıcılar dadılar&ablalar yabancı lisan bilen dadılar ablalar ★★★YAŞLI HASTA BAKIMI ★★★hasta bakıcılar yaşlı bakıcılar felçli hasta bakıcılar yatalak hasta bakıcılar hastanede refakatcılar yoğun bakım hemşiresi anne&babalarınıza şevkatli can yoldaşı alzaymır, demans, parkinson, şizofren, panikatak, paranoyak hasta bakıcı ★★★EVİŞLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ ★★★evişlerinizde hijyenik titiz yardımcılar villalarınıza çocuksuz eşler çiftliklerinize yatılı sorunsuz aileler gündelik ofis ev temizliği vasıflı vasıfsız elemanlar yazlıklarınıza sezonluk yardımcı elemanlar havuzcular bahçevanlar KALİTELİ ve DÜRÜST HİZMETİMİZLE DENEYİMLİ, EĞİTİMLİ, SERTİFİKALI, GÜLERYÜZLÜ, YERLİ, YABANCI, YATILI, GÜNDÜZLÜ PROFESYONEL ve YETİŞMİŞ EKİBİMİZLE HER TÜRLÜ HİZMET İHTİYACINIZI KARŞILAMAK BİZİM İŞİMİZ. BUNUN İÇİN YETİŞMİŞ PROFESYONEL KADROMUZLA ÖNCELİKLE;İNSAN KAYNAĞINI SAĞLIYORUZ. 7/24 TÜRKİYE GENELİNE HİZMET VERMEKTEYİZ. Bir yıl içinde beğenmediğiniz elemanı komisyon ücreti taleb etmeden sınırsız eleman değiştirme garantisi veriyoruz. NOT:lütfen bekar ve aile düzeni olmayan kişiler bize ulaşmasın kurallara uygun aile danışmanlığı yapmaktayız. Saygılarımla NAZAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: Gsm: 0532 250 81 65 Bu sektörde 2002 yılından beri tecrübeli eğitimli branşında uzman kadromuzla uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz. GÜVENİLİR ELEMAN PORTFÖYÜMÜZ İLE 7/24 TÜRKİYE GENELİ HİZMET VERİYORUZ.
★★★YATALAK★★★FELÇLİ★★★HASTAYA★★★YATILI★★★BAKICI★★★YARDIMCI★★★REFAKATÇI★★★EVDE★★★HASTA★★★BAKIMI başlıklı bu ilanın yayın süresi 04.01.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 214321
Son Güncelleme 05.01.2016
Şehir Sakarya
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle