Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Gitar Kursu Kadıköy

İlan No: 256505

15 yıldır çeşitli okul ve kurumlarda gitar eğitimi vermenin yanı sıra, birebir olarak bir çok kişiyle çalıştım. Derslerimiz, Temel gitar eğitimi, Repertuvar çalışmaları, Yeni gitar teknikleri edinme becerisi, Tekniklerin bir arada kullanılması çalışmaları, Temel armoni bilgisi, Gam-dizi çalışmaları, Çok seslik (polifoni) çalışmaları, Kompozisyon, düzenleme (aranje) çalışmaları, Temel gitar kaydı almak için setup oluşturmayı ​içermenin yanı sıra gitar ve gitar müziğine dair detaylı bir çok bilgiyi kapsamaktadır. Ücretsiz tanışma derslerimize katılmak için bizimle iletişime geçin. Bülent Atalar 0554 521 46 37 [email protected] http://www.guitardaily.net/ Bu Güne Kadar Eğitmenlik Yaptığım Kurumlar: Guitardaily Gitar Atölyesi - Kadıköy (devam etmekte) Akademi Karaca - Göztepe Ata Müzik - Bahçelievler Cihangir Sanat Atölyesi - Cihangir Pan music-Ankara Özden Müzik-Ankara Anadolu Kültür ve Müzik-Ankara Odtü Koleji-Ankara Triole Müzik-İstanbul Orkunoğlu Koleji ( Bakırköy) Çamlıca Kız Lisesi ( Çamlıca) Nihat Sami Banarlı İ.Ö.O-İstanbul Ali Fuat Cebesoy İ.Ö.O-İstanbul Yıldırım Beyazıt İ.Ö.O-İstanbul JALE SEZGİN SANAT MERKEZİ ( Bakırköy)
Gitar Kursu Kadıköy başlıklı bu ilanın yayın süresi 12.04.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 256505
Son Güncelleme 13.03.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle