Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Maddi/Manevi Destek Vermek İstiyorum (Istanbul içi, Arayışım Devam Ediyor)

İlan No: 299507

Merhaba. Ben Istanbuldan Kerem. Her ay benimle gizlilik içinde görüşebilecek arkadaş arıyorum. Istanbul anadolu yakasında yaşıyorum. 34 yaşındayım. Ortağı olduğum özel bir teknoloji şirketim var. Oldukça temiz, kişisel temizliğe önem veren, sigara ve diğer bağımlılıkları olmayan, kendi çevremde güvenilir ve işinde gücünde olan bir erkeğim. Belirli sebeblerden dolayı gizlilik ve karşılıklı saygı benim için önemli. Laçka, sadece maddi çıkar peşinde, belirli amaç için kendini buna zorlayan, karşındaki erkeğin nasıl birisi olduğuna dikkat etmeyen birisi iseniz bana yazmayın. Burada cebinde beş kuruş olmayıp da binli rakamlar verdiğini söyleyenlerden değilim. Gözünüz yükseklerde olabilir. Serisayfada böyle birileri varsa bile benimle vakit kaybetmeyin. Konuşabileceğim, ne istediğini bilen, kendini iyi ifade edebilen ve eğlenmesini seven bir insan arıyorum. Medeni durumu önemsiz (evli olursa daha güvenilir olur). Aracımla, anadolu yakasında sizi uygun bir yerlerden alabilirim. Mesajınızda önce sizden foto göndermenizi rica ediyorum. Mesajınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Maddi/Manevi Destek Vermek İstiyorum (Istanbul içi, Arayışım Devam Ediyor) başlıklı bu ilanın yayın süresi 14.7.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 299507
Son Güncelleme 13.7.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle