Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

HALI YIKAMA BİLEN ORTAK ARANIYOR.

İlan No: 250386

Tuzla - Şifa mahallesinde 120 m2 dükkan 120 m2 bodrum kat yerim var, inşaat halinde olmasından dolayı ufak bi masrafı olucak. Halı yıkama için makina, ekipman ve birtane transporter gerekiyor. Ben 25 yaşındayım 3 yıldır muhasebe-finans alanında çalısıyorum gelir gider hesapları, reklam ve dijital alanda iyimdir. İş esnaf mantığı değil kurumsal firma düzeyinde yapılacaktır. Yer benim oldugundan herhangi bir kira vb. ödemeyeceğiz. İşi bilen ve sermaye ortağı olacak arkadaş arıyorum Ortalam yatırım bütcesi 40.000 tl bunu ortağımla bölüşeceğiz tabiki fiyat altınada inebilir üstünede çıkabilir. Onu alacağımız ekipmana göre değerlendiririz. İşi ne kadar bildiğinizi ve ne kadar sermaye koyabileceğinizi mail atıp telefon bırakın lütfen: [email protected]
HALI YIKAMA BİLEN ORTAK ARANIYOR. başlıklı bu ilanın yayın süresi 02.02.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 250386
Son Güncelleme 03.01.2018
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle