Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İç giyim modelliği yapabilecek bayan aranıyor

İlan No: 219550

İç giyim satışı yapan internet sitelerimize konulacak bayan iç giyim ve fantazi iç giyim ürünleri için 34-38 beden, fiziği düzgün bayan modeller aramaktayız. İlgilenen bayanların ölçülerini ve boy fotolarını mesaj atmalarını rica ederim. Ücret dolgun olup, detaylar görüşülecektir.

İlan sahibine mesaj gönder

  Benzer İlanlar
 • Bayan Model ve Fotomodel Adayları (iç giyim) ACİL!

  İç giyim çekimi için 18 yaş üzeri 2 bayan modele ihtiyaç vardır. Günlük çekim ücreti ve detaylı bilgi için mail adresimizden örnek fotoğraflarınızla başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz. f.karamanoglu@yandex.com

 • iç Giyim Modelliği Yapabilecek Bayanlar Aranıyor

  İç giyim satışı yapan internet sitelerimize konulacak bayan iç giyim ve fantazi iç giyim ürünleri için fiziği düzgün bayan modeller aramaktayız. İlgilenen bayanların ölçülerini ve boy fotolarını mesaj atmalarını rica ederim.

 • Bayan İç Giyim Modeli Arıyoruz

  ​2018 E-ticaret ve Katalog çalışması için 36/38/40 Beden aralığında Bayan İç Giyim Modeli Arıyoruz. Çekimler İstanbul'da yapılacak olup, şehir dışından seçilenler için ulaşım karşılanabilecektir. www.modelmerkezi.net www.nufotografsanati.com Whatsapp:...

İlan No 219550
Son Güncelleme 7.12.2017
Şehir İstanbul
İlan SahibiMurat
Telefon
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle