Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İLK YARDIM EĞİTİMİ

İlan No: 276676

stanbul Tıp Fakültesi İlk Yardım Eğitim Merkezi, İstanbul Tıp Fakültesinin 190 yıllık köklü eğitim deneyimi ışığında, İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında, tüm kamu ve özel kurum/kuruluşlarında İlk Yardım Yönetmeliğinde belirtilen eğitim standartları doğrultusunda ilk yardımcı yetiştirmeye devam etmektedir. Amacımız, temel ilk yardım uygulamaya yönelik bilgi ve beceri oluşturmayı sağlayan, davranış geliştirmeyi kolaylaştıran eğitimlerimiz ile bireylerin ve toplumun temel sağlık bilgisinin arttırılmasına, kazalara bağlı ölüm ve sakatlık riskinin azaltılmasına katkıda bulunmaktır. Eğitimlerimiz Temel İlk Yardım Eğitimi ve Temel İlk Yardım Güncelleme Eğitimi şeklinde yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için; http://istanbultip.istanbul.edu.tr/tr/content/istanbul-tip-fakultesi-ilk-yardim-egitim-merkezi/ilk-yardim-egitim-merkezi
İLK YARDIM EĞİTİMİ başlıklı bu ilanın yayın süresi 30.11.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 276676
Son Güncelleme 31.10.2018
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle