Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İNEGÖL KİLİT PARKE TAŞI

İlan No: 293051

KİLİTLİ BETON PARKE PARKE EŞİTLERİ BORDUR YAĞMUR OLUĞU İŞLERİ CEVRE DÜZENLEME İŞLERİ BİZİM İŞ-İŞİMİZ İNEGÖL VE CEVRE İLÇELERİMİZDE 13 YILDIR DEĞİŞMEYEN EKİP ARKADAŞLARIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ İŞİMİZDE GAYET TİTİZ VE TEMİZ ÇALIŞAN BİR EKİBİZ SİLİNDİR KESME MAKİ NASI VE DİYER MAKİNALARLA ZAMANINDA İŞ TESLİMİ YAPIYORUZ İNEGÖL BURSA İSTANBUL İZMİR SAMSUN ORDU BİLECİK İLLERİMİZDE EKİP GÖNDERİYORUZ NOT İNEGÖL DIŞI İŞLERDE EKİBİN BARINMA YERİ İŞ YAPTIRAN FİRMAYA AYİTDİR 0539 700 69 60 İŞİN USTASI BAHRİ SEKMEN

İlan sahibine mesaj gönder

  Benzer İlanlar
 • UYGUN FİYATA GUZELLİK UZMANLİGİ USTALİK VE USTA OGRETİCİLİK KİRALİK

  Meb onayli guzellik uzmanligi ustalik ve usta ogreticilik belgelerim uygun fiyata kiraliktir. cep: 0507 519 16 06

 • real ciddi bayana maddi destek 5,000 bin tl

  partıme real ciddi 18 . 30 yas aralıgında ciddi bayana maddi destek 5.000 bin tl nakit ciddi olan bayan arkadaslar lütfen whatsapdan iletişim kurun 5 36 574 73 73

 • İş arıyorum

  Evli çiftin yanında iş arıyorum.

 • ÇOK ACİLLL ECZACI ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR AYNI ZAMANDA MESUL MÜDÜR!!!!!!!!!

  BEYLİKDÜZÜ/BEYKENT te olan yeni açacağımız eczanemiz için diplomalı eczacı aranıyor aynı zamanda da müdür olabilecek bu işi uzun süreli yapabilecek eczacı arkadaşlarımıza duyrulur.YENİ MEZUN OLABİLİR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Bayan Asistan

  Maddi ve manevi destek olup bir arada olabileceğimiz , gizliliğe, hijyene önem veren, bakımlı bayan özel asistan arıyorum.

 • Bayan Yardımcı Aranıyor

  Ankara'da her anlamda ve her içerikte bana eşlik edecek bayan yardımcı arıyorum.

 • özel asistanlık

  Ankara'da özel asistanlığımı yapacak 20-50 yaş arası fiziği düzgün (kapalı da olabilir) bakımlı ve esnek çalışma saatlerine sorun etmeyecek (part time olabilir) bayan özel asistan arıyorum.

 • Bayan Asistan - Çalışma Arkadaşı

  Bayan Asistan - Çalışma Arkadaşı: Müşavirlik ve danışmanlık işlerimde özel sekreterim ve asistanım olacak kendini mecbur hissetmeden isteyerek karşılıklı maddi ve manevi paylaşım içinde olacağım özel olmayı ve özellikleri olan dürüst ve içten , ne istediğini...

 • Ciddi Bayan Ortak

  Ankara'da maddi ve manevi her konuda ve anlamda karşılıklı paylaşım ve destek olacağım iş kurmak isteyen bayan ortak arıyorum.

 • Bayan Yönetici ve Ortak

  Birlikte yeni projeler oluşturacağım ,her türlü maddi ve manevi konuda destek ve paylaşım içerisinde olacağım atılım ve katkı sağlayacak bayan yönetici ve ortak aranmaktadır. Ankara.

İlan No 293051
Son Güncelleme 14.04.2019
Şehir bursa
İlan Sahibibahri
Telefon0539 700 96 60
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle