Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İnek Çiftliğime Ortak Arıyorum.

İlan No: 265030

Avrupa standartlarında yapılan çiftliğime ortak aramaktayım. 224 kilit sistemine sahip, 7650 m2 alan üzerine kurulu, otomatik süt sağım sistemi, 4 tonluk soğutma tankının olduğu çiftliğimin daha verimli kullanılması için ortak arıyorum. Ortaklık süt ineği veya et için hayvanlar alınarak da olur.
İnek Çiftliğime Ortak Arıyorum. başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.07.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
    Benzer İlanlar
  • 16 aylık erkek scottish fold kedimize eş arıyoruz

    16 aylık oğlumuza dişi Scottish fold british shorthair scottish straight exotic shorthair cinsi istanbul kartal ve çevresi dişi kedi sahipleri irtibata geçebilir 0534 589 4474

  • Finansman ve kredi teklifiniz

    İster dünyanın her yerinde, ister Fransız, İsviçreli, Kanadalı, Belçikalı, Portekizce, İtalyanca olun ... - Projenizin gerçekleştirilmesi için bir borç para arıyorsanız - Bankaların tarafından reddedildin. - Borçlarınızı temizlemek, faturalarınızı ödemek...

İlan No 265030
Son Güncelleme 13.06.2018
Şehir tokat
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle