Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İNGİLİZCE DERS, İŞ GÖRÜŞMESİ HAZIRLIĞI, ÇEVİRİ, EDİTÖRLÜK, GÖLGE YAZARLIK

İlan No: 277219

Özel sektör deneyimi olan, emekli iletişim akademisyeniyim (Doçent Doktor). Aktif olarak çeşitli tercüme bürolarına şu alanlarda İngilizce çeviri yapıyorum: Ticaret, hukuk, kurumsal yazışma, haber, bülten, dergi. Web sitesi ve uygulama veya yazılım çevirisi veya yerelleştirme (içerik, menü ve mesajlarının yerelleştirilmesi veya İngilizce çevirisi). Sosyal bilimler (tez, makale, proje, poster, burs başvurusu, yüksek lisans/doktora başvurusu). İNGİLİZCE deneyimim 10 yıl özel sektörde medya ve kurumsal iletişim alanında. 10 yıl üniversitelerde sosyal bilimlerde (halkla ilişkiler, iletişim, sosyoloji, uluslararası ilişkiler, eğitim, ilahiyat). Ekim 2009 ÜDS puanım: 92,5 DERS 1 saat: 50TL [Eskişehir]. Dersimizi seçeceğiniz yer ve zamanda (eviniz, kafe vb.) yapıyoruz. Sınav/okul odaklı veya Speaking & Listening ağırlıklı çalışabiliriz. ÇEVİRİ boşluksuz 1000 karakter: Akademik 40TL. Diğer 30TL. Metni iletin ve detayları (hangi yayın/dergi hedefleniyor vb.) onaylatın. Ücretin yarısını vereceğim IBAN'a iletin. Örneğin 10.000 karakterlik çevirinizi en geç 48 saatte ileteyim :) Ücretin kalan yarısını iletin. EDİTÖRLÜK Kurumsal dergi, bülten, web sitesi içeriği. Türkçe ve İngilizce süreli kurumsal yayınlarınız için telifli içerik üretimi, yayına hazırlanması. Ayrıntılara göre ücret belirlenir. GÖLGE YAZARLIK Kitap fikriniz var, ama zaman ayırıp yazamıyorsunuz. Yayına hazır kitabınız var, ama bir editörün gözünden değerlendirmek, varsa imla ve cümle hatalarından arındırmak istiyorsunuz. Gölge yazarınız olarak fikrinizi hayata geçirebilirim. İNGİLİZCE İŞ GÖRÜŞMESİ/MÜLAKAT HAZIRLIĞI Yüzyüze, telefon veya video ile İngilizce iş görüşmesi, mülakat hazırlığı, uygulama, sorular ve adaya uygun yanıtların hazırlanması. İLETİŞİM [email protected] - 0554-923-3801 Keywords: İngilizce ders, araştırma ve geliştirme, editörlük ve yazarlık, İngilizce teknik çeviri, yazılı çeviri, sosyal bilimler makaleleri, doktora ve yüksek lisans tezleri, akademik projeler, burs başvurusu, yüksek lisans başvurusu, iş görüşmesi, mülakat, kurumsal haberler, ticari ve hukuki yazışmalar, gölge yazarlık.
İNGİLİZCE DERS, İŞ GÖRÜŞMESİ HAZIRLIĞI, ÇEVİRİ, EDİTÖRLÜK, GÖLGE YAZARLIK başlıklı bu ilanın yayın süresi 7.05.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 277219
Son Güncelleme 7.04.2019
Şehir eskisehir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle