Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İnşaat Sektörüne Yatırımcı (Ortaklık Değildir)

İlan No: 250366

Benim gösterdiğim arsayı satın alacak yatırımcı arıyorum , sonrasında bütün ruhsat işlemlerini ben halledeceğim ruhsat harçlarınıda yatırımcı ortak karşılayacak, geri kalan inşaat ile ilgili tüm işlemler bana ait daireler satıldığında koyduğu arsa parası ve ruhsat masrafları ne kadarsa 2 katını alacak, sonra yeni bir projede devam etmek isterse yeniden aynı şekilde devam edeceğiz. Arsa tapusunu zaten kendi üzerine alacağından herhangi bir riskte yok, devlet memuruyum bu konuda uzmanım daha fazla detay yuzyuze verilecektir. yatırım maliyeti 400-550 bin lira arasında tutmaktadır. Boş konuşmalar için rahatsız etmeyin. Yatırımcı olacak kişi araştırılacaktır. Sadece gerçekten yatırımcı olmaya gücü olan kişiler ile görüşme yapılacaktır.
İnşaat Sektörüne Yatırımcı (Ortaklık Değildir) başlıklı bu ilanın yayın süresi 02.02.2018 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 250366
Son Güncelleme 03.01.2018
Şehir Balıkesir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle