Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Ara

İş Ortaklığı ve Çalışma Arkadaşları Arayışımız Devam Etmektedir!

İlan No: 306054

Şu anda Türkiye'de faaliyeti  olacak olan www.marka-firma.com adlı Web Sitesi üzerinden Marka ve Firmalara web tanıtım hizmeti vereceğimiz yukarıdaki bu site ile ilgili '' İş Ortaklığı Protokolü'' İmzalanarak birliktelik ''Ortaklık'' sağlanacaktır.

Sermayeli ve Sermayesiz Kendini geliştirmiş ve de geliştirmeye açık, İlkeli prensipleri olan , başarı odaklı çalışacak , Yurt içi ve ilerleyen zamanlarda Yurt dışı Pazarı hedefleyen, Web tabanlı hizmete girecek olan, Üyelik sisteminde Çalışabilen, Sisteme Vizyoner perspektifte bakabilecek Aktif kişilerle çalışmak istiyoruz.

Dürüst ve de Güvenilir , Vizyon Sahibi Kişilerden oluşacak bir ''İş Ortaklığı ve Çalışma Arkadaşları'' arayışımız vardır.

İlgilenenler CV yoluyla ya da Aşağıdaki Cep telefonundan bizzat görüşmek suretiyle diyaloğa geçebilirler. 

Cv: [email protected] 

Cep:+90 531 368 26 58 (Korhan bey)

İş Ortaklığı ve Çalışma Arkadaşları Arayışımız Devam Etmektedir! başlıklı bu ilanın yayın süresi 13.10.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 306054
Son Güncelleme 13.9.2019
Şehir izmir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle