Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İŞ yeri açma belgesi kiralama

İlan No: 289752

Bilişim teknolojileri mezunuyum, Web programcılığı dalından. İş yeri açma belgemi İzmir içi kiralanmak istiyorum whatsappdan ulaşabilirsiniz. 05530516384
İŞ yeri açma belgesi kiralama başlıklı bu ilanın yayın süresi 15.04.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
  Benzer İlanlar
 • Makine mühendisi (belge kiralama)

  Doğalgaz iç tesisat ve endüstriyel tüketimli yerlerin doğalgaza dönüşüm sertifikam mevcuttur. İlgilenen kişilere kiraya verebilirim. Ayrıca lpg sorumlu müdür sertifikam da vardir. İlgilenenler [email protected] adresinden ulaşabilirler.

 • Şantiye Şefliği

  Makina mühendisi ve şantiye şefiyim. Belgemi kiraya verebilirim. Kırklareli'nde yaşıyorum. Aynı zamanda LPG sorumlu müdürü ve B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.

 • Asansör belgeleri kiraya verilir

  Asansör avan proje hazırlama mühendis yetki belgesi ve Asansör Mühendis yetki belgelerim var ihtiyacı olan arkadaşlar verebilirim Diyarbakır ve çevresi olursa iyi olur. 0545 202 76 24

İlan No 289752
Son Güncelleme 16.03.2019
Şehir izmir
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle