Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İst. Anadolu Yakası - Düzenli - Seviyeli

İlan No: 281954

Tekliflere açığım... karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde, ne istediğini bilen arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Uyum sağlandığı takdirde maddi beklentilerinizin karşılanacağından emin olabilirsiniz. Ciddiyetten ve samimiyetten uzak olanlar lütfen zahmete girip iletişime geçmesinler... ne istediğini bilen, iki kelimeyi bir araya getirip düzgün bir cümle ile de bunu anlatabilen bayan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Kısaca, 40 yaşında, mühendis, sanayici, konuşkan, anlayışlı, paylaşımcı, genelde güler yüzlü bir adamım...……………………... Edit: hiç bir detay belirtmeden, merhaba, fotoğrafınızı görebilir miyim, resim yoksa iletişim yok gibi saçma sapan mesajlar göndermeyin lütfen... Aklı başında hiç kimse ne telefon numarasını ne de resmini anında paylaşmaz. Hem gizlilik olacak diyorsunuz, sonra da telefon fotoğraf falan istiyorsunuz. Burada orasını burasını gösterip kocaman kocaman telefon numaralarını yazanlar da var... onlarla iletişime geçin siz rica ederim. Ciddi anlamda, ne istediğini bilen seviyeli arkadaşlar iletişime geçerse memnun olurum. Maşaallah herkes elit, herkes üst düzey, ama iletişim kurmaktan aciz de olmayın bi zahmet... Teşekkür ederim.
İst. Anadolu Yakası - Düzenli - Seviyeli başlıklı bu ilanın yayın süresi 27.01.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 281954
Son Güncelleme 2.01.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle