Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

İTHALAT - İHRACAT - GÜMRÜK - NAKLİYE

İlan No: 243387

Yaklaşık 20 yıldır Lojistik ( depolama, deniz, kara, hava kargo, iç nakliye ) İthalat-İhracat, gümrükleme sektörlerinin tüm kademelerde görev aldım. Bu zaman zarfında Türkiye'nin tüm gümrüklerinde iş yapan gümrükçüler, uluslararası nakliyeciler, iç nakliyeciler, gümrüklü antrepocuları yakından ve derinlemesine tanıma fırsatım oldu. Her birinin nasıl çalışma yaptığını, hangi firmanın size neleri vaat edip, neleri yapıp, neleri yapamayacağını en ince detaylarına kadar bilmekteyim. ​ Son 10 yıldır çalıştığım metalurji ithalat/mümessillik firmasında ithalatın operasyonel başlangıcından sona eriş sonrası ithalat maliyetlendirmesini yaptım.. ( çok basit ve anlaşılır excel tablosunda ki söz konusu firmada hala benim yaptığım excel maliyet tablosunu kullanmaktadırlar ) firma ithalat evrak arşivlemesini ( tüm evraklar tek tek tarafımdan scan edilip, önem sırasına göre kategörilerine göre numaralandırılır ve istenildiğinde hemen ulaşılabilecek düzende hem dijital hem de dosya halinde saklanır ) ayrıca firmanın gümrükçüler ve nakliyeciler ile ilgili olan ilişkilerini yönettim ( firmanın en iyi ve en ucuz maliyetli çalışması için görüşmeleri yürüttüm ) Derin tecrübelerimi paylaşabileceğim kişi ya da tüzel firmalara bu konularda danışmanlık yapabilirim. Şayet İthalat ya da İhracat konusunda yeni firma kurmayı düşünüyor ve bilgi edinmek istiyorsanız, tam da aradığınız kişi olduğumu söyleyebilirim. Hiç çekinmeden arayın, görüşelim.. Saygılarımla.. Timur Türker
İTHALAT - İHRACAT - GÜMRÜK - NAKLİYE başlıklı bu ilanın yayın süresi 31.10.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 243387
Son Güncelleme 1.10.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle