Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Gıda sektörüne girmek isteyenler için,Kadıköy de İşletme Hakkını devredilen büfe

İlan No: 296110

Kadıköy Yel değirmeninde faal fastfood (dürüm) büfesinin işletme hakkı kiraya verilecektir. Çevresinde isim yapmış, Paket servis ağırlıklı çalışan İş yeri faal olarak hizmet vermektedir. İşletme hakkını alan kişi ile bir yıllık sözleşme yapılacaktır. (Bir yıl sonunda sözleşme tarafların karşılıklı kararı ile iki yıl daha uzatılacaktır.).İşletme hakkı olan kişinin vergi mükellefi olma zorunluluğu olmayacak,işletme benim üzerimden devam edecektir.Ben; dükkan kirası ,muhasebeci ücreti,gelir vergisi,banka pos cihazı masrafları,Bağkur ve muhtasar ödemesini (SSK kısmı hariç) karşılayacağım.İşletme hakkını alan kişi ;Elektrik su,telefon,internet,sosyal ortamdaki internet satış siteleri komisyonu ile kendi sigortasını ödeyecektir. İşletme hakkını alan kişi,Katılım payı olarak girişte bir kereye mahsus ödeme yapacak.İlk yıl aylık kar payı ödemesi sabit bir rakam olarak ayın 1-5 arasında ödenecek, sözleşme uzatıldığı taktirde kar payı ödeme miktarı tekrar görüşülerek karar verilecektir.İletişim:0 507 920 88 44 AHMET
Gıda sektörüne girmek isteyenler için,Kadıköy de İşletme Hakkını devredilen büfe başlıklı bu ilanın yayın süresi 12.06.2019 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.
İlan No 296110
Son Güncelleme 11.06.2019
Şehir istanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle