Aradığınız her şeyi kolayca bulun!

Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa Serisayfa'da.

Gitar Kursu - Kadıköy

İlan No: 139035

15 yıldır gitar eğitimi vermekteyim. Bu güne kadar İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bir çok müzik merkezinde ders verdim ve farklı meslek gruplarından ve farklı yaş gruplarından çok fazla insan ile çalıştım. Şu anda hala ders verdiğim farklı müzik merkezleri olmasına rağmen müzik çalışmalarımı ve derslerimi çoğunlukla Kadıköy’deki kendi atölyemde devam ettirmekteyim. Dersleri atölyemde (Kadıköy), Akademi Karaca’da(Göztepe) veya Ata Müzik Atölyesi’inde(Bahçelievler) tercihinize göre yapabiliriz. Ne kadar sürede istediğiniz gelişimi yakalayacağınız konusu,en çok, derslerde anlatılanlara daha sonra ne kadar zaman ayıracağınıza yani gitar çalışmalarınıza ayıracağınız düzenli zamana bağlı. Derslere başlamadan önce doğru stratejiyi uygulayabilmek için ilgilendiğiniz müzik türlerini, bu konuda nereye gelmeyi hedeflediğinizi ve gitar çalışmalarınıza düzenli olarak ne kadar zaman ayırabileceğinizi ve size ne kadar katkıda bulunabileceğimi konuşmak için bir araya geliyoruz. Derslerin akışını, bilginize göre, temel bilgiler öğretildikten sonra kendi istek ve amaçlarınız doğrultusunda beraber planlıyoruz. Gitar çalışmalarını sürdürdüğüm kişilerin faydalanması ve yeni başlayanların gitar çalışmalarını kendi çabaları ile bir yere kadar ilerletmesi amacıyla oluşturduğum siteden hakkımda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. www.guitardaily.net https://www.youtube.com/user/bulentatalar1 https://www.instagram.com/bulentatalar/ https://www.facebook.com/bulent.atalar.96 Derslerin içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için; atalarbulent@gmail.com 0554 521 46 37 iletişime geçin Bu güne kadar eğitmenlik yaptığım kurumlar: Guitardaily Gitar Atölyesi (Kadıköy) - devam etmekte Akademi Karaca - (Göztepe) - devam etmekte Ata Müzik- (Bahçelievler) - devam etmekte Cihangir Sanat Atölyesi - İstanbul Çamlıca Kız Anadolu Lisesi - İstanbul Jale Sezgin Sanat Merkezi - İstanbul(Bakırköy) Triole Müzik - İstanbul - (Ataşehir) Panmusıc - Ankara(Kızılay) Özdemmüzik - Ankara(Kızılay) Anadolu Kültür ve Müzik - Ankara(Batıkent) Odtü Kolleji - Ankara Nihat Sami Banarlı İ.Ö.O - İstanbul Ali Fuat Cebesoy İ.Ö.O - İstanbul Yıldırım Beyazıt İ.Ö.O - İstanbul
Gitar Kursu - Kadıköy başlıklı bu ilanın yayın süresi 21.2.2017 tarihinde dolduğundan iletişim bilgileri gösterilmemektedir.

İlan No 139035
Son Güncelleme 22.1.2017
Şehir İstanbul
kez görüntülendi.
Favorilerime Ekle